Team Spirit – 9INE: Typy, kursy, zapowiedź 21.11 | Betboom Dacha

Adrian Krawczyk

20 listopada 2023

CS:GO, Esport, typy
W ostatnim meczu eliminacji BetBoom Dacha polska ekipa 9INE zmierzy się z rosyjskim Team Spirit. Zwycięzca zakwalifikuje się do lana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, czyli głównego turnieju, który odbędzie się w grudniu. 9INE wskoczyło do zamkniętych eliminacji za Fnatic i teraz po dobrych meczach ma szansę awansować. O ten awans łatwo nie będzie albowiem według analityków to Team Spirit ma znacznie większe szanse na awans. Polska ekipa jednak pokazała już, że potrafi ograć lepszych od siebie i na to liczymy w tym meczu, ale czy się uda tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Team Spirit – 9INE.

Team Spirit – 9INE typy bukmacherskie

Team Spirit i 9INE mierzyło się już ze sobą w eliminacjach BetBoom Dacha. Mecz ten odbył się w fazie grupowej i tam niestety lepsza okazała się ekipa rosyjska. Niewątpliwie to oni są w lepszej formie i ich zawodnicy nieco przewyższają umiejętnościami polską ekipę. Zawodnicy 9INE pokazali jednak już wiele razy, że są w stanie ogrywać lepszych rywali. Mecz taki miał miejsce choćby wczoraj, kiedy to wygrali z faworyzowanym Apeks i dzięki temu zagrają teraz bardzo ważne spotkanie, które może dać im awans do prestiżowego turnieju. 9INE widać, że znów gra nieco lepiej niż w ostatnim czasie i niewątpliwie będzie szukać tutaj swoich okazji. Jeżeli głowa i psychika nie zawiedzie w końcówkach poszczególnych map to z pewnością jest tutaj szansa na wygraną. Ja pójdę jednak nieco bezpieczniej typując ten mecz i stawiam na handicap +1.5 mapy dla 9INE.

1.73

HANDI +1.5 MAPY 9INE

betfan

Team Spirit – 9INE kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO pomiędzy Team Spirit, a 9INE. Jasno wynika, że faworytem do wygrania spotkania jest rosyjska drużyna Team Spirit (kurs 1.29). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna polska – 9INE, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.30. Polecamy także sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rozegranych map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.62, a na powyżej 2.5 wysoki kurs 2.17 w ofercie bukmachera Betfan.

Team Spirit – 9INE statystyki

Drużyna 9INE oraz Team Spirit zmierzyły się ze sobą w bezpośrednim pojedynku raz w tym roku. Wtedy niestety lepsza okazała się ekipa Team Spirit wygrywając pewnie spotkanie 2:0. Poniżej prezentujemy statystyki ostatnich pięciu meczów Team Spirit oraz 9INE. Statystyki ostatnich wyników Team Spirit:
  • Team Spirit 2:0 MIBR
  • 9INE 0:2 Team Spirit
  • Team Spirit 0:2 Monte
  • Team Spirit 2:0 MOUZ
  • Team Spirit 2:0 compLexity Gaming
Statystyki ostatnich wyników 9INE:
  • Wygrana 2:0 z Apeks
  • Wygrana 2:0 z forZe
  • Porażka 0:2 z Team Sprit
  • Porażka 0:2 z Apeks
  • Porażka 1:2 z BIG

Team Spirit – 9INE GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz Betboom Dacha pomiędzy polską drużyną 9INE, a Team Spirit rozgrywany dnia 21 listopada 2023 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy