Tadżykistan – Arabia Saudyjska: Typy, kursy, zakłady 26.03 | el. Mistrzostwa Świata 2026

Wojciech Sikora

26 marca 2024

Tadżykistan
Powracamy na kontynent Azji, gdzie miejscowe reprezentacje rywalizują w kolejnym starciu tego zgrupowania, o miejsce na Mistrzostwach Świata. Tadżykistan, w jednym ze spotkań tego dnia, podejmą na swoim stadionie drużynę Arabii Saudyjskiej. Na swoim  boisku minimalnie lepsza okazała się ekipa gości, która wygrała poprzedni mecz 1:0. Czy dziś gospodarze będą w stanie się zrewanżować? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Tadżykistan – Arabia Saudyjska.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Tadżykistan – Arabia Saudyjska?
  2. Zapowiedź meczu Tadżykistan – Arabia Saudyjska.
  3. Jakie są kursy na mecz Tadżykistan – Arabia Saudyjska?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Tadżykistan – Arabia Saudyjska?

Tadżykistan – Arabia Saudyjska: typy bukmacherskie

Arabia Saudyjska przyzwyczaiła nas raczej do skromnych zwycięstw i takie też było ich zwycięstwo z Tadżykistanem. Przed kilkoma dniami rozegrali z nimi mecze, w ramach 3. kolejki i strzelili bramkę już w 23 minucie. Przez resztę starcia wiele się nie działo i skutecznie dowieźli trzy punkty do ostatniego gwizdka.

1.71

TADŻYKISTAN STRZELI

betfan

Wtedy jednak Tadżykistan kilkukrotnie dochodził do głosu, więc i można się tego spodziewać po nich również dziś. Większość strzałów, oddanych przez nich, była jednak niecelna. Tym razem liczę, że poprawią swoją skuteczność i strzelą u siebie przynajmniej jedną bramkę. Typuję gola dla gospodarzy.

Tadżykistan - Arabia Saudyjska: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Tadżykistanu - 4.95
  • Remis - 3.50
  • Wygrana Arabii Saudyjskiej - 1.69
  • Powyżej 2.5 goli - 2.09
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.07
Sporym faworytem tego pojedynku będzie oczywiście drużyna gospodarzy, czyli Arabii Saudyjskiej. Kurs na zdobycie przez nich 3 punktów to 1.69. Z kolei wygrana Tadżykistanu szacowana jest przelicznikiem 4.95. Remis to z kolei okazja na zagrani mnożnika 3.50.

Tadżykistan - Arabia Saudyjska: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Tadżykistan a Arabia Saudyjska, w ramach 4. kolejki fazy grupowej eliminacji do Mistrzostw Świata 2026 odbędzie się 26 marca  o 16:00 na stadionie Republican central stadium w Dushanbe. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy