Pobierz aplikację betfan na telefon
Szwecja – Azerbejdżan: typy, kursy, zapowiedź | 27.03 EURO
Przedostatni dzień spotkań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, a przed nami jeszcze sporo emocji. Szwecja, w jednym z ośmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Azerbejdżanem. Obie ekipy mają za sobą dotkliwe porażki i obie też będą tutaj szukać punktów. Zdecydowanym faworytem jest gospodarz, więc to oni muszą, a rywale tak naprawdę mogą. Jak skończy się ten pojedynek? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Szwecja – Azerbejdżan.

Szwecja – Azerbejdżan: Zapowiedź meczu

Choć wydawało się, że Szwecja może zrobić spore problemy Belgom, tym bardziej grając u siebie, to jednak efekt był zgoła inny. Trójkolorowi przyjechali z chęcią odbudowania się po słabym mundialu i od początku to oni dyktowali warunki. Ostatecznie Romelu Lukaku zdobywając hattricka dał swojej reprezentacji trzy punkty, po wygranej 3:0. Teraz Szwedzi mają szansę się zrekompensować swoim kibicom, bowiem gościć będą Azerbejdżan. Austriacy również nie pozwolili na za wiele Azerom i wygrali z nimi aż 4:1.

Szwecja - Azerbejdżan:  Typ na mecz

Szwedzi nie mierzyli się z Azerbejdżanem ponad 20 lat. Ten mecz stoi pod sporym znakiem zapytania, choć oczywiście mocnym faworytem są gospodarze. Po tym co pokazali w pierwszym meczu, nie zostawiałbym tutaj rywali bez szans. Azerowie mimo słabego wyniku całe spotkanie starali się atakować i ostatecznie udało im się trafić do bramki. Moim zdaniem warto zaryzykować, że tutaj również znajdą drogę do bramki rywali.

2.55

AZERBEJDŻAN STRZELI

betfan

Szwecja - Azerbejdżan: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Szwecją a Azerbejdżanem, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 27 marca o 20:45 na Friends Arena w Solnej. Mecz będzie emitowany przez stację Polsat Sport Premium 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!