Pobierz aplikację betfan na telefon
Szwecja – Albania: Typy, kursy, zakłady 25.03
 W poniedziałkowym towarzyskim meczu reprezentacji Szwecja zmierzy się z Albanią. Co ciekawe dla Albanii będzie to spotkanie przygotowujące do zbliżającego się Euro 2024. Dla Szwedów natomiast będzie to spotkanie tak naprawdę do przetestowania się, albowiem Ci znów nie pojadą na wielką imprezę przez bardzo słaby występ w eliminacjach. Czy Szwecja weźmie na poważnie to spotkanie?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Szwecja – Albania. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Szwecja – Albania?
  2. Zapowiedź meczu Szwecja – Albania
  3. Jakie są kursy na mecz Szwecja – Albania?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Szwecja – Albania?

Szwecja – Albania typy bukmacherskie

1.93

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan
Szwecja po raz kolejny nie pojedzie na wielką imprezę. Jak podczas barażów do Mistrzostw Świata wyeliminowała ich reprezentacja Polski, tak tym razem niewątpliwie w trudnej grupie eliminacyjne, choć w pięciozespołowej nie potrafili poradzić sobie z Belgią oraz Austrią. Nie było nawet mowy o szansach na awans, albowiem bliżej im było czwartego Azerbejdżanu niż drugiej Austrii. Albania natomiast miała bardzo dobre eliminacje i dzięki temu teraz zagra na Euro, jednak w bardzo trudnej grupie, stąd też rywal z wyższej półki. Ja spodziewam się, że Albania będzie chciała się sprawdzić, a Szwecja nieco odpuści dlatego typuję BTTS w meczu.

Szwecja - Albania kursy bukmacherskie

  • Wygrana Szwecja – 1.64
  • Remis – 3.85
  • Wygrana Albania – 4.75
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.93
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Szwecja - Albania wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Szwecji (kurs 1.64). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – reprezentacja Albanii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Szwecja - Albania to może liczyć na kurs 3.85. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.70.

Szwecja - Albania GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy reprezentacją Szwecji, a Albanii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 25 marca o 19:00 na Friends Arena w Solna. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!