Szwajcaria – Izrael: Typy, kursy, zapowiedź 28.03 | EURO

Jan Paździerski

28 marca 2023

szwajcaria

To już ostatni dzień zmagań, w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2024, lecz przed nami jeszcze sporo emocji. Szwajcaria, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się z na swoim boisku z Izraelem. Szwajcaria, po rozgromieniu 5:0 Białorusi, jest stawiana w tym meczu w roli faworyta. Izrael otworzył kwalifikacje od remisu 1:1 z reprezentacją Kosowa. Czy Szwajcarzy pewnie zdobędą 3 punkty, które pomogą im awansować do fazy pucharowej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Szwajcaria – Izrael.

Szwajcaria – Izrael: Zapowiedź meczu

Szwajcaria gości Izrael na Stade de Geneve we wtorek (28 marca) w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Gospodarze rozpoczęli swoją kampanię kwalifikacyjną w dobrym stylu, demolując Białoruś 5-0 na stadionie Karadjordje. Renato Steffen dał drużynie Szwajcarów prowadzenie z bliskiej odległości i skompletował hat-tricka do połowy meczu, a Granit Xhaka i Zeki Amdouni z Bazylei trafili do siatki w drugiej połowie. Szwajcaria wystąpiła w dwóch ostatnich edycjach Mistrzostw Europy, więc posiada doświadczenie na arenie międzynarodowej.

Szwajcaria - Izrael: - Typ na mecz

Szwajcaria wygrała dwa z ostatnich trzech meczów i będzie faworytem tego spotkania. Izrael natomiast wygrał tylko jedno z czterech ostatnich spotkań. Ostatnio nie radzą sobie na wyjazdach, więc myślę, że Szwajcaria pewnie ich pokona. Dodatkowo, zespół gospodarzy wygrał 3 ostatnie spotkanie na tym obiekcie, co również skłania do zwycięstwa. Obstawiam, że Szwajcarzy strzelą powyżej 1.5 gola.

1.70

SZWAJCARIA

POWYŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Szwajcaria - Izrael: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Szwajcarią a Izraelem, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 28 marca o 20:45 na Stade de Genève w Genewie. Mecz będzie emitowany przez Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy