Pobierz aplikację betfan na telefon
Szachtar – Antwerp: Typy, kursy, zapowiedź 28.11 | Liga Mistrzów
W 5 kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów w grupie H Szachtar Donieck podejmie Antwerp. Ukraińska drużyna jeszcze po cichu może liczyć na awans do fazy pucharowej, jednak warunkiem byłoby ogranie Antwerp oraz porażka Porto z Barceloną. Dzięki temu w ostatniej kolejce rozegraliby bezpośrednie starcie o awans z Porto. Szachtar z pewnością ma tutaj szanse z Antwerp, ale nie można skreślać także Belgów. Kto więc wyjdzie jako zwycięzca z tej konfrontacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Szachtar – Antwerp.

Szachtar – Antwerp typy bukmacherskie

Szachtar Donieck jak do tej pory po 4 kolejkach ma na swoim koncie 6 punktów. Co ciekawe był w stanie urwać 3 punkty FC Barcelonie. Dzięki temu drużyna z Ukrainy zachowała spore szanse na wyjście z grupy. Zresztą dzięki temu także praktycznie zapewnili sobie już co najmniej grę na wiosnę w Lidze Europy. Jeżeli ograją we wtorkowym meczu Antwerp będą musieli liczyć na Barcelonę. Jeżeli ta ogra Porto to w ostatniej kolejce LM Porto podejmie u siebie Szachtar i zagrają bezpośrednie spotkanie o awans. Antwerp natomiast zaprezentował się blado w Lidze Mistrzów - 0 punktów i 3 strzelone gole, a 14 straconych. Oczywiście tutaj nie odpuszczą spotkania i być może nawet stać ich na remis w tym meczu. Ja nie będę wskazywał zwycięzcy w tym spotkaniu, bo może być w nim niespodzianka. Pójdę w gole, a mianowicie typuję ponad 2.5 gola po kursie 1.77.

1.77

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Szachtar - Antwerp kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Szachtar - Antwerp wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Szachtaru Donieck (kurs 1.89). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Antwerp, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.65 . Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Szachtar - Antwerp to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.77, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.95.

Szachtar - Antwerp GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Szachtarem Donieck, a Antwerpią w ramach 5 kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów, odbędzie się 28 listopada o 18:45 na Volksparstadion w Hamburgu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Szachtar - Antwerp przeprowadzi Polsat Sport Premium 1.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!