Pobierz aplikację betfan na telefon
Stuttgart – Darmstadt: typy, kursy, zapowiedź 22.09 | Bundesliga
Za nami tydzień z pierwszymi starcami grupowymi pucharów europejskich. Dziś już jednak wracamy na boiska między innymi Bundesligi. Stuttgart w jednym starciu tego dnia zmierzy się na swoim boisku z Darmstadt. Beniaminek wreszcie się przełamał w poprzedniej kolejce i udało im się zgarnąć pierwszy punkt w sezonie. Czy dziś ponownie powalczą o jakiekolwiek oczka, by poprawić swoją pozycję w tabeli? Zapraszam na zapowiedź meczu Stuttgart – Darmstadt.

Stuttgart – Darmstadt: Typy bukmacherskie

Bardzo szybko drużyna Darmstadt została zweryfikowana, prze najwyższą klasę rozgrywkową w Niemczech. Niestety nie potrafili od początku sezonu zagrać dobrego futbolu i pierwsze trzy spotkania był dla nich przegrane. W poprzednim pojedynku z Moenchengladbach prowadzili już 3:0, do przerwy. Niestety z minuty na minutę w drugiej połowie wyglądali coraz gorzej, aż w końcowym rezultacie zremisowali. Dziś udadzą się na wyjazd do Stuttgartu, gdzie nie są bez szans.
Ten mecz zapowiada się na bardzo ofensywne starcie, które może przynieść, wbrew pozorom sporo emocji. Gospodarze będą tutaj raczej dominującą postacią, lecz na pewno do głosy dojdzie także Darmstadt. Mimo wszystko spore akcji może zakończyć się niepowodzeniem, a wtym takzę rzutami rożnymi. Typuję powyżej 8.5 tyh stałych fragmentów gry.

1.54

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Stuttgart - Darmstadt: Kursy bukmacherskie

Stuttgart jest w tym pojedynku sporym faworytem, a kurs na to, że ponownie zgarną komplet punktów, wynosi 1.38. Nieco niższe szanse, według bukmacherów, mają zawodnicy drużyny Darmstadt, na których mnożnik wynosi 6.80. W przypadku remisu przelicznik to 4.85.

Stuttgart - Darmstadt: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Stuttgart a Darmstadt, w ramach 5. kolejki Bundesligi, odbędzie się  22 września o 20:30 na MHPArena w Stuttgarcie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!