Strasbourg – Nantes: typy, kursy, zapowiedź 06.10 | Ligue 1

Wojciech Sikora

06 października 2023

Ligue 1: Strasbourg
Rozpoczynamy następną kolejkę Ligue 1, które od samego początku zaskakuje na każdym kroku. Strasbourg, w jedynym starciu tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Nantes. Goście po ostatniej poprawie swojej gry, znów zaliczyli porażkę i dziś będą szukać powrotu na prawidłowe tory. Czeka ich jednak dość wymagający teren, a miejscowa drużyna może sprawić spore problemy. Kto wygra? Zapraszam na zapowiedź meczu Strasbourg – Nantes.

Strasbourg – Nantes: Typy bukmacherskie

Strasbourg od początku sezonu gra w kratkę, a w poprzedniej kolejce przegrali po raz trzeci w tym sezonie. Wciąż zajmują jednak dość wysoką ósmą lokatę i na pewno nie będą dziś łatwym rywalem dla przyjezdnych. Nantes bowiem radzis sobie w tym sezonie całkiem nieźle, jednak o wiele gorzej radzą sobie na wyjazdach. W poprzednich pięciu wyjazdowych spotkaniach wygrali tylko raz, a przegrali wszystkie cztery pozostałe.
W meczach bezpośrednich to Strasbourg bywał ostatnim czasem znacznie lepszą drużyną, która nie przegrała od czterech spotkań. W każdym z nich byli też stroną dominującą i dziś spodziewam się podobnego przebiegu. Typuję, że goście wygrają.

2.19

STRASBOURG WYGRA

betfan

Strasbourg - Nantes: Kursy bukmacherskie

Strasbourg wyjdzie na boisko jako faworyzowana drużyna w tym spotkaniu, a kurs na to, że odniosą zwycięstwo wynosi obecnie 2.19. Jeśli jednak to Nantes okaże się lepsze, to gracz może liczyć na mnożnik wynoszący 3.35. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.50

Strasbourg - Nantes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Strasbourg a Nantes, w ramach 8. kolejki Ligue 1, odbędzie się  6 października o 21:00 na Stade de la Meinau w Strasburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Canal + Family, Canal + Sport 5 i Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy