Pobierz aplikację betfan na telefon
Strasbourg – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 05.02 | Ligue 1
Sporą ilość emocji przynosi ze sobą każda kolejka Ligue 1 w tym sezonie, a to za sprawą coraz większego zrównoważenia sił drużyn. Strasbourg w ramach 22. kolejki Ligue 1, będzie rozgrywało starcie na swoim boisku przeciwko Montpellier. Gdy wydawało się, że problemy gospodarzy zniknęły po wygranej z Lyonem, ci przegrali dwa kolejne spotkania. Teraz mają szansę na kolejny komplet, bowiem mierzą się z 14. ekipą w tabeli. Czy uda im się zgarnąć trzy punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz  Strasbourg – Montpellier. 

Strasbourg – Montpellier: Zapowiedź meczu

Strasbourg w zeszłym sezonie był jednym z czarnych koni ligi, a w tym kompletnie opadli. Ich 18. lokata w tabeli jasno to pokazuje, także pozostaje im walka o utrzymanie. Ta na pewno nie przyjdzie łatwo, jeśli będą oddawać inicjatye na boisku rywalom. Tak było głównie w poprzednim ich domowym starciu z Toulouse, gdzie prowadzili 1:0, ale ostatecznie przegrali 1:2. Teraz mierzą się z Montpellier, które poza wygraną z Auxerre, czyli przedostatnią drużyną w lidze zalcczyli w tym roku w lidze cztery porażki. Otwiera się, więc szansa dla gospodarzy na trzy punkty.

Strasbourg - Montpellier: - Typ na mecz

2.17

STRASBOURG WYGRA

betfan

Strasbourg ostatni mecz na swoim terenie wygrał dopiero w maju ubiegłego roku, co na pewno nie cieszy kibiców. Teraz w meczu z Montpellier są faworytami i myślę, że jest to dla nich idealny przeciwnik na przełamanie. Stawiam w tym spotkaniu wygraną gospodarzy.

Strasbourg - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Strasbourg, a Montpellier w ramach 22. kolejki Ligue 1 odbędzie się 5 lutego o 15:00 na Stade de la Meinau w Strasburgu. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach  z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!