Strasbourg – Marsylia: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Adrian Krawczyk

24 listopada 2023

Strasbourg, typy
W bardzo ciekawym meczu 13 kolejki francuskiej Ligue 1 Strasbourg zmierzy się na własnym stadionie z Marsylią. Oczywiście to goście są kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu według analityków i trudno się z tym nie zgodzić, albowiem to oni lepiej prezentują się w tym sezonie, choć z pewnością nie jest to poziom, który zakładali przed sezonem. Czy Marsylia w końcu wywalczy komplet punktów i podskoczy w ligowej tabeli? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Strasbourg – Marsylia. Strasbourg - Marsylia: Typy, kursy, zapowiedź 25.11

Strasbourg – Marsylia typy bukmacherskie

Olympic Marsylia jak do tej pory we francuskiej Ligue 1 spisuje się z pewnością poniżej oczekiwań. Po 11 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 12 punktów. Przez to zajmują dopiero 10 miejsce w tabeli i muszą gonić czołówkę, aby zakwalifikować się do europejskich pucharów w przyszłym sezonie. Walka o mistrzostwo raczej zeszła już na drugi plan, albowiem do PSG tracą już 14 punktów. Strasbourg natomiast sezon rozpoczął podobnie do Marsylii, choć plasuje się o jedną pozycję przed strefą spadkową. Marsylia jest lepszym zespołem i musi w końcu wygrywać, a wydaje się, że jest to idealny rywal na wygranie, więc typuję ich wygraną po kursie 1.95.

1.95

WYGRANA MARSYLII

betfan

Strasbourg - Marsylia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Strasbourg - Marsylia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Marsylii (kurs 1.95). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – Strasbourg, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 3.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Strasbourg - Marsylia to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.77, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco wyższym, bo 1.93.

Strasbourg - Marsylia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Strasboueg, a Marsylią w ramach 13 kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 25 listopada o 21:00 na Stade de la Meinau w Strasbourg. Transmisję live ze spotkania Strasbourg - Marsylia będzie można obejrzeć na żywo na Eleven Sports 2.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy