Pobierz aplikację betfan na telefon
Strasbourg – Le Havre: typy, kursy, zapowiedź 10.12 | Ligue 1

Koniec rundy jesiennej coraz bliżej i drużyny na pewno będą chciały udać się na przerwę, zajmując najlepsze miejsce w tabeli. W ramach 15. kolejki Strasbourg, podejmie na swoim boisku, drużynę Le Havre. Będzie to jedno z sześciu spotkań ligowych, rozgrywanych tego dnia. Wciąż gospodarze walczą o ucieczkę ze strefy spadkowej, nad którą mają zaledwie dwa punkty przewagi. Czy dziś powiększa tę różnicę? Zapraszam na zapowiedź meczu Strasbourg – Le Havre.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Strasbourg – Le Havre?
  2. Zapowiedź meczu Strasbourg – Le Havre.
  3. Jakie są kursy na mecz Strasbourg – Le Havre?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Strasbourg – Le Havre?

Strasbourg – Le Havre: Typy bukmacherskie

Le Havre pokazało się w Ligue 1 wielokrotnie z dobrej strony, co stawia ich najwyżej spośród wszystkich beniaminków. Na ten moment zajmują 10. miejsce i są na bardzo dobrej drodze, by utrzymać się na kolejny sezon. Dziś udadzą się na wyjazd do drużyny, która w poprzednim sezonie robiła naprawdę świetne wyniki. Obecnie daleko im jednak do tej formy, co przekłada się na ich 14. lokatę.

1.62

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Ten mecz jest bardzo ciężki to wytypowania, ponieważ obie drużyny są w tym sezonie bardzo niepewne w defensywie. Mimo wszystko ich spotkania nie opiewają w zbyt wiele trafień, bowiem ich skuteczność bardzo kuleję. Typuję poniżej 2.5 gola.
 

Strasbourg - Le Havre: Kursy bukmacherskie

Wygrana Strasbourg - 2.20
Remis - 3.10
Wygrana Le Havre - 3.40
Powyżej 2.5 gola - 2.22
Obie strzelą - 2.00
 
Minimalnym faworytem tego zestawienia będą gospodarze, na których obecny kurs wynosi 2.20. Naturalnie więc ich rywale, czyli Le Havre, wyjdą na boisku jako underdog, co przekłada się na przelicznik, w przypadku ich wygranej 3.40. Remis może być szansą na mnożnik 3.10.

Strasbourg - Le Havre: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Strasbourg a Le Havre, w ramach 15. kolejki Ligue 1, odbędzie się  10 grudnia 15:00 na Stade de la Meinau w Strasbourg. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!