Stal Mielec – Warta Poznań: Typy, kursy, zapowiedź 23.10

Adrian Krawczyk

21 października 2023

Stal Mielec, typy
Ostatnim meczem 12 kolejki polskiej piłkarskiej Ekstraklasy będzie poniedziałkowe starcie, w którym Stal Mielec podejmie na własnym obiekcie Wartę Poznań. Analitycy raczej szanse w tym spotkaniu rozkładają 50 na 50 i nie ma się co dziwić spotkają się dwie równorzędne drużyny. Która więc wyjdzie zwycięsko na tarczy z tego spotkania? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Mielec – Warta Poznań.

Stal Mielec – Warta Poznań typy bukmacherskie

Stal Mielec oraz Warta Poznań w tym sezonie prezentują bardzo podobny poziom. Obie także po 11 rozegranych spotkaniach plasują się w tabeli na praktycznie tej samej pozycji. albowiem Stal Mielec jest na 12 miejscu z dorobkiem 12 punktów, a Warta Poznań znajduje się na 13 pozycji z 2 oczkami mniej. Tutaj też ciężko wskazać kto wygra to spotkanie, dlatego nie podejmę się typowania zwycięzcy meczu, a pójdę w bramki w tym spotkaniu. Typuję poniżej 2.5 gola po kursie 1.56 w ofercie bukmachera Betfan. Stal jak do tej pory w 11 meczach zdobyła 15 goli, a Warta 11, więc jak widać jest to średnia nieco ponad 1 gol na mecz. Tutaj spodziewam się także maksymalnie dwóch bramek.

1.56

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Stal Mielec - Warta Poznań kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Mielec - Warta Poznań wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Stali Mielec (kurs 2.60). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Warta Poznań, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Mielec - Warta Poznań to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.40, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.56.

Stal Mielec - Warta Poznań GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Stalą Mielec, a Wartą Poznań w ramach 12 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, odbędzie się 23 października o 19:00 na Stadionie MOSiR w Mielcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3, a także Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy