Stal Rzeszów – Wisła Płock: typy, kursy, zapowiedź | 15.09 1. liga

Wojciech Sikora

14 września 2023

Stal Rzeszów

Powracamy po dwutygodniowej przerwie, by śledzić zmagania, w ramach ósmej kolejki, na zapleczu Ekstraklasy. Stal Rzeszów, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Wiśle Płock. Gospodarze od początku sezonu nie radzą sobie najlepiej, więc ta przerwa mogła pomóc im w ułożeniu drużyny na kolejne mecze. Czy przepracowali ten okres dobrze? Jak wypadną w dzisiejszym starciu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Stal Rzeszów – Wisła Płock.

Stal Rzeszów – Wisła Płock: Typy bukmacherskie

Siedem kolejek rozegrali gospodarze od początku sezonu i zyskali zaledwie cztery punkty, po jednym zwycięstwie i jednym remisie. Nie są to więc wyniki, które oczekują od nich kibice i władze klubu. Teraz jednak mieli prawie dwa tygodnie na trenowanie i poprawę swojej formy. Taki sam okres mieli również i rywale, czyli Wisła Płock. Ci jednak mieli za sobą znacznie lepsze występy, w których zyskali dzięwieć punktów. 

 

 

Jak na drużynę aspirującą do powrotu do Ekstraklasy, goście jeszcze nie grają na optymalnym poziomie. Dziś podejmują drużynę, która nie zagrała jeszcze dobrego meczu od początku sezonu. Przy obecnej formie obu ekip, możemy spodziewać się luk w obronie. Typuję powyżej 2.5 gola.

1.72

POWYŻEJ 2.5 gola

betfan

Stal Rzeszów - Wisła Płock: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli Stali Rzeszów. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 2.50. Z kolei goście, w roli underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 2.71. W przypadku remisu mnożnik wynosi 3.55.

Stal Rzeszów - Wisła Płock: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Stal Rzeszów a Wisłą Płock, w ramach 8. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 15 września 18:00 na stadionie miejski Stali w Rzeszowie. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy