Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Chrobry Głogów: typy, kursy, zapowiedź | 27.08 1. liga
Właśnie trwa szósta kolejka na zapleczu polskiej Ekstraklasy, a przed nami jeszcze kilka ciekawych spotkań. Stal Rzeszów, w jednym z trzech pojedynków tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Chrobry Głogów. Jest to o tyle ciekawe starcie, że obie drużyny zajmują kolejno 17. i 18. miejsce w tabeli 1. ligi. Czy któraś z nich po raz pierwszy w tym sezonie zdobędzie komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Stal Rzeszów – Chrobry Głogów.

Stal Rzeszów – Chrobry Głogów: Typy bukmacherskie

W poprzednim sezonie Stal Rzeszów walczył o awans do Ekstraklasy, bowiem zajęli szóste miejsce i mogli brać udział w barażach. W tym sezonie prezentują póki co zdecydowanie poziom poniżej oczekiwań. Pięć kolejek dało im zaledwie punkt, a co za tym idzie przedostatnie miejsce w tabeli. Gorzej grają aktualnie tylko gracze Chrobry Głogów, którzy nie wygrali jeszcze ani jednego meczu i dziś ponownie spróbują po raz pierwszy w tym sezonie zapunktować.
W tym meczu może zdarzyć się tak naprawdę wszystko, bowiem żadna z ekip nie pokazała jeszcze dobrego futbolu w tym sezonie. Mimo, że gospodarze są faworytem, to jednak nie spodziewam się ich zdecydowanej przewagi. Celuję w tym pojedynku, że obie ekipy strzelą i właśnie tak typuję ten mecz.

1.71

OBIE STRZELĄ

betfan

Stal Rzeszów - Chrobry Głogów: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli Stali Rzeszów. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.93. Z kolei goście, w roli underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 4.50. W przypadku remisu mnożnik wynosi 3.95.

Stal Rzeszów - Chrobry Głogów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Stal Rzeszów a Chrobry Głogów, w ramach 6. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 27 sierpnia 18:00 na stadionie Stali w Rzeszowie. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!