Stal Mielec – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 06.12

Adrian Krawczyk

05 grudnia 2023

Stal Mielec

Pierwszym środowym meczem 1/8 finału Pucharu Polski będzie starcie, w którym Stal Mielec podejmie na własnym obiekcie Widzew Łódź. Spotkanie zapowiada się na niezwykle wyrównane, w którym ciężko wskazać kandydata do zwycięstwa. Kto więc okaże się w nim lepszy i awansuje do dalszej fazy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Mielec – Widzew Łódź.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Stal Mielec – Widzew Łódź?
  2. Zapowiedź meczu Stal Mielec – Widzew Łódź
  3. Jakie są kursy na mecz Stal Mielec – Widzew Łódź?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Stal Mielec – Widzew Łódź?

kod promocyjny BETFAN

Stal Mielec – Widzew Łódź typy bukmacherskie

1.74

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Stal Mielec i Widzew Łódź to dwie ekipy o zbliżonym poziomie do siebie. Stąd też w notowaniach do tego spotkania nie ma faworyta, a szanse rozkładają się praktycznie 50 na 50. Niewątpliwie Stal będzie miał atut w postaci swojego boiska, a Widzew będzie napędzony ostatnim zwycięstwem z Lechem Poznań. Jak dla mnie mecz może zakończyć się każdym wynikiem, a że spotkają się raczej dwie underowe drużyny to i ja typuję poniżej 2.5 gola w tym spotkaniu po kursie 1.74.

 

Stal Mielec - Widzew Łódź kursy bukmacherskie

  • Wygrana Stali Mielec – 2.58
  • Remis – 3.15
  • Wygrana Widzewa Łódź – 2.60
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.76

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Mielec - Widzew Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Stali Mielec (kurs 2.58). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Widzew Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Mielec - Widzew Łódź to może liczyć na kurs 3.15. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.74.

Stal Mielec - Widzew Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz pomiędzy Stalą Mielec, a Widzewem Łódź w ramach 1/8 finału Pucharu Polski, odbędzie się 6 grudnia o 15:00 na Stadionie MOSiR w Mielcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Stal Mielec - Widzew Łódź live przeprowadzi Polsat Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy