Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Mielec – Radomiak. Typy, kursy, zapowiedź 25.08 | Ekstraklasa
Miesiąc rozgrywek Ekstraklasy już za nami. Przed nami spotkanie dwóch drużyn, które zaliczyły całkowicie odmienny start sezonu. Po pięciu spotkaniach, Radomiak ma 9 punktów na swoim koncie i znajduje się na czwartym miejscu, a Stal Mielec ma tylko 5 punktów i jest na trzynastej pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Stal Mielec – Radomiak.

Stal Mielec – Radomiak: typy bukmacherskie

Stal zawsze charakteryzowała się solidnym podejściem defensywnym oraz zdolnością do wykorzystywania stałych fragmentów gry. Miejscowy stadion z pewnością będzie wypełniony entuzjazmem fanów, którzy wspierają swoją drużynę w każdym meczu. Znani ze swojego zaangażowania i nieustępliwości, zawodnicy Radomiaka będą dążyć do zdobycia punktów na wyjeździe. Ich ofensywna gra oraz skuteczność na początku sezonu mogą stworzyć wyzwanie dla obrony Stali.
  Obie drużyny będą chciały udowodnić swoją przewagę na boisku i zdobyć cenne trzy punkty. Kto zdoła przejąć inicjatywę w środku pola? Czy Stal wykorzysta wsparcie swoich kibiców, aby osiągnąć zwycięstwo na własnym terenie, czy może Radomiak zaskoczy dynamiczną grą ofensywną?

2.25

RADOMIAK RADOM

betfan

 

Stal Mielec - Radomiak: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Stali Mielec w regulaminowym czasie gry, to obecnie 3.15. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Radomiaka Radom to 2.25. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.35. Warto się także przyjrzeć kursom na bramki. Powyżej 2,5 bramki zostało wycenione na kurs 1.95, natomiast poniżej 2,5 bramki to kurs 1.83.

Stal Mielec - Radomiak: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Stali Mielec z Radomiakiem Radom, odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 18:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Family.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!