Stal Mielec – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zakłady 09.02 | Ekstraklasa

Adrian Krawczyk

09 lutego 2024

Stal Mielec, typy

Pierwszym meczem polskiej Ekstraklasy po przerwie zimowej będzie mecz, w którym Stal Mielec podejmie na własnym obiekcie Puszczę Niepołomice. Z pewnością dla obu ekip będzie to ważne spotkanie, albowiem zarówno Stal jak i Puszcza ma niewielką przewagę nad strefą spadkową. Czy któraś z ekip wywalczy więc tutaj 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stal Mielec – Puszcza Niepołomice.

Wraca ona, one and only – EKSTRAKLASA! Przez zimę w większości klubów nie doszło do wielu zmian, więc trafienie AKO6 nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jest o co walczyć – 60 000 zł do podziału dla wygranych! BETFAN Ma również nagrodę pocieszenia – freebet 30 zł!

Zgarnij 60 000 zł na powrót Ekstraklasy! Promocja BETFAN

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Stal Mielec – Puszcza Niepołomice?
  2. Zapowiedź meczu Stal Mielec – Puszcza Niepołomice
  3. Jakie są kursy na mecz Stal Mielec – Puszcza Niepołomice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Stal Mielec – Puszcza Niepołomice?

Stal Mielec – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

1.69

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W końcu powraca polska Ekstraklasa. Pierwszym meczem po przerwie zimowej będzie spotkanie dwóch słabszych ekip, albowiem Stal Mielec zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Stal jak do tej pory ma na swoim koncie 22 punkty i ich przewaga nad strefą spadkową wynosi 4 punkty. Puszcza natomiast ma punktów 20, więc plasuje się o 3 lokaty niżej. Ścisk w dole tabeli jest duży i takie spotkanie będzie bardzo ważne, albowiem wydaje się, że obie ekipy mają szanse na 3 punkty w tym spotkaniu. Jako, że będzie to pierwsze spotkanie to zawodnicy mogą mieć jeszcze problem ze zdobywaniem goli, dlatego typuję poniżej 2.5 bramek.

 

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Stal Mielec – 2.01
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Puszcza Niepołomice – 3.55
  • Powyżej 2.5 goli – 2.09
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.90

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stal Mielec - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Stali Mielec (kurs 2.01). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – Puszczy Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.55. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stal Mielec - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.09, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.69.

Stal Mielec - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Stalą Mielec, a Puszczą Niepołomice w ramach 20. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 9 lutego o 18;00 na Stadionie MOSiR w Mielcu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Stal Mielec - Puszcza Niepołomice przeprowadzi telewizja Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy