Sparta Praga – FC Kopenhaga: Typy, kursy, zapowiedź 15.08 | el. LM

Adrian Krawczyk

14 sierpnia 2023

Sparta Praga - FC Kopenhaga: Typy, kursy, zapowiedź 15.08 | el. LM
  Po pierwszym bezbramkowym remisie czas na drugie starcie pomiędzy Spartą Pragą, a FC Kopenhagą. Obie ekipy mierzyły się ze sobą równo tydzień temu w Kopenhadze, gdzie padł wynik 0:0. Tam przewagę mieli oczywiście gospodarze, czyli drużyna Kopenhagi, jednak nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji. Teraz będą mieli niewątpliwie trudniej, bo zagrają na wyjeździe. Czy uda im się osiągnąć korzystny rezultat w drugim meczu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Sparta Praga – FC Kopenhaga.

Sparta Praga – FC Kopenhaga typy bukmacherskie

We wtorek 15 sierpnia w Pradze dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Spartą Praga, a FC Kopenhagą. Po pierwszym bezbramkowym remisie to drużyna z Czech jest nieznacznym kandydatem do awansu do Play-Offów Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024. Choć w pierwszym spotkaniu nie tworzyli sobie okazji, tak w drugim może być już zupełnie inaczej. Ja jednak spodziewam się, że to Kopenhaga ponownie przejmie kontrolę nad meczem i będzie chciała wypunktować zespół z Pragi. Jako, że w pierwszym meczu było underowo spodziewam się, że tutaj dwie drużyny się otworzą. Typuję BTTS w meczu, czyli że obie drużyny zdobędą gola po kursie 1.85 w ofercie bukmachera Betfan.

1.85

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Sparta Praga - FC Kopenhaga kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na spotkanie Sparta Praga - FC Kopenhaga. Wskazania na faworyta meczu to nieznacznie drużyna czeska - Sparta Praga (kurs 2.30). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - FC Kopenhaga, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.15. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.07, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie nieco niższym, bo 1.73.

Sparta Praga - FC Kopenhaga OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Spartą Praga, a FC Kopenhagą w ramach 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów sezonu 2023/2024, odbędzie się 15 sierpnia o 19:00 na stadionie epet ARENA w Pradze. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy