Southampton – Crystal Palace: Typy, kursy, zapowiedź 15.04 Premier League

Wojciech Sikora

15 kwietnia 2023

southampton-ward-prowse-typy

Sobota z Premier League, to jak zawsze dzień pełen emocji. Dziś zobaczymy aż siedem spotkań w ramach 31. kolejki. W jednym z nich, Southampton podejmie na własnym boisku drużynę Crystal Palace. Przed świętymi końcówka sezonu, która zadecyduje o ich spadku do Championship. Ostatnie starcia nie napawają optymizmem, ale czy będą w stanie się jeszcze podnieść? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Southampton – Crystal Palace.

Southampton – Crystal Palace: zapowiedź meczu

Crystal Palace zajmuje obecnie 12. miejsce i tak naprawdę nie może być jeszcze pewny utrzymania w Premier League, bowiem przewaga nad strefą spadkową, to tylko sześć punktów. Ostatnie dwa zwycięstwa z Leicester i Leeds dobrze prognozują na ostatnie kolejki, ale przed nimi starcie z zespołem, który musi gonić. Crystal Palace, za sprawą tragicznych wyników w ostatnim czasie, nie punktował dostatecznie dobrze i znajduje się na samym dole tabeli ligi. Zapowiada się walka o utrzymanie do ostatniej kolejki.

 

Southampton - Crystal Palace: typy

Nie tak dawno, bo 7 stycznia, na stadionie Crystal Palace święci potrafili wygrać 2:1. Mimo, że nie prowadzili gry i mieli znacznie mniej sytuacji, to byli skuteczniejsi. Takich meczów w tym sezonie Southampton nie miał zbyt wielu i mimo, że dziś staną w roli gospodarzy, to ciężko wróżyć im komplet punktów. Bukmacherzy nie widzą tutaj faworyta i moim zdaniem przy obecnej formie defensyw obu ekip, lepszym wyjściem będzie zagranie powyżej 1,5 gola.

1.40

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Southampton - Crystal Palace: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Southampton a Crystal Palace w ramach 31. kolejki Premier League, odbędzie się 15 kwietnia o 16:00 na St. Mary's Stadium w Southmapton. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy