Union Berlin – Bochum: Typy, kursy, zakłady 05.05 | Bundesliga

Adrian Krawczyk

05 maja 2024

Union Berlin
W meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi będziemy świadkami bardzo ważnego starcia, które może zadecydować o tym, która ekipa spadnie ligę niżej. Union Berlin zmierzy się na własnym obiekcie z Bochum. Obie ekipy są zagrożone spadkiem i tak naprawdę dla nich to spotkanie o 6 punktów. Kto więc w nim okaże się lepszy i uchroni się od strefy spadkowej? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Union Berlin – Bochum. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Union Berlin – Bochum?
  2. Zapowiedź meczu Union Berlin – Bochum
  3. Jakie są kursy na mecz Union Berlin – Bochum?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Union Berlin – Bochum?

Union Berlin – Bochum typy bukmacherskie

1.93

UNION WYGRA

betfan
Union Berlin w poprzednim sezonie był rewelacją niemieckiej Bundesligi. Teraz natomiast musi bronić się przed strefą spadkową i z pewnością to zadanie może być dla nich ciężkie, jeżeli nie odniosą zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu. Bochum natomiast również walczy o utrzymanie i z pewnością również będą chcieli w tym spotkaniu wywalczyć choćby 1 punkt. Spotkanie to będzie dla obu ekip piekielnie ważne, ale liczę, że to właśnie Union Berlin przypomni sobie jak dobrze gra się w piłkę i wygra to spotkanie. Typuję ich wygraną po kursie 1.93.

Union Berlin - Bochum kursy bukmacherskie

  • Wygrana Union Berlin  – 1.93
  • Remis – 3.45
  • Wygrana  Bochum– 3.85
  • Powyżej 2.5 goli – 1.98
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.84
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Union Berlin - Bochum wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Union Berlin (kurs 1.93). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Bochum, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.85. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Union Berlin - Bochum to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.98, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.77.

Union Berlin - Bochum GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Unionem Berlin, a Bochum w ramach 32. kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 5. maja o 15:30 na Stadion An der Alten Forstereri w Berlinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Union Berlin - Bochum przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy