Pobierz aplikację betfan na telefon
Southampton – Bournemouth: Typy, kursy, zapowiedź 27.04 Premier League
Końcówka sezonu to spora intensywność meczowa dla wielu lig. Tak też Premier League w tym tygodniu rozgrywa 33. kolejkę. Southampton, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Bournemouth. Forma świętych kierunkuje ich bezpośrednio do Championship. Choć wciąż mają matematyczne szanse na utrzymanie, to raczej będzie ciężko tego dokonać. Czy dziś wreszcie zaskoczą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Southampton – Bournemouth.

Southampton – Bournemouth: zapowiedź meczu

Southampton ma za sobą siedem spotkań bez zwycięstwa. co skutkuje ostatnim miejscem w tabeli. Do 17. Leicester, które jest tuż nad zagrożoną strefą, tracą pięć punktów. W poprzedniej kolejce stać ich było jednak na to, by zremisować z liderem, czyli Arsenalem, po bardzo emocjonującym meczu zakończonym 3:3. Dziś wracają na swoje boisko zmierzyć się Bournemouth, które w poprzednim starciu przegrało aż 0:4 z West Hamem, gdzie byli wręcz bezradni. Jeśli zagrają tak samo, to będzie to świetną okazją dla świętych na przełamanie.

Southampton - Bournemouth: typy

Po serii ciężkich meczów z drużynami o wiele wyżej notowanymi, Southampton wreszcie ma szanse zagrać z równiejszą sobie ekipą. Oczywiście gospodarzom nie będzie łatwo zatrzymać trzy punkty na swoim stadionie, ale myślę, że przez pryzmat ostatnich wystąpień obu ekip, możemy spodziewać się wygranej świętych, dlatego taki też typ stawiam.

2.29

SOUTHAMPTON WYGRA

betfan

Southampton - Bournemouth: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Southampton a Bournemouth, w ramach 33. kolejki Premier League, odbędzie się 27 kwietnia o 20:45 na St. Mary's Stadium w Southampton. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!