Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zakłady 11.02 | Ekstraklasa
W trzecim (i ostatnim) niedzielnym meczu 20. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy lider tabeli zmierzy się na własnym obiekcie z Pogonią Szczecin. Jest to bez wątpienia hit pierwszej po przerwie zimowej kolejki. Obie drużyny zakończyły grudzień wygraną. Czy po przerwie obie drużyny zaprezentują się tak jak tydzień przed Wigilią? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin.
Wraca ona, „one and only” – EKSTRAKLASA! Przez zimę w większości klubów nie doszło do wielu zmian, więc trafienie AKO6 nie powinno stanowić dla Ciebie problemu. Jest o co walczyć – 60 000 zł do podziału dla wygranych! BETFAN Ma również nagrodę pocieszenia – freebet 30 zł! Zgarnij 60 000 zł na powrót Ekstraklasy! Promocja BETFAN
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin?
  2. Zapowiedź meczu Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
  3. Jakie są kursy na mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin?

Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

1.72

OBIE STRZELĄ

betfan

  Śląsk Wrocław po przerwie zimowej startuje z pozycji lidera. Z jednej strony mają przewagę nad resztą stawki, z drugiej strony sam Pep Guardiola zawsze powtarza, że łatwiej jest gonić lidera, niż się bronić przed resztą. Śląsk już w pierwszym meczu rundy wiosennej czeka ciężkie zadanie. Do Wrocławia przyjeżdża Pogoń Szczecin, która zajmuje dopiero szóste miejsce, co na pewno nie zgadza się z ambicjami tej drużyny i zrobią wszystko by skrócić dystans do czołówki.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Śląska Wrocław– 2.66
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Pogoni Szczecin – 2.58
  • Powyżej 2.5 goli – 1.94
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.72
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin nie wskazali faworyta do wygrania meczu. Kurs na zwycięstwo obu drużyn jest bardzo podobny i wynosi 2.66 na Śląska Wrocław oraz 2.58 na Pogoń Szczecin. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.94, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.81.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Pogonią Szczecin w ramach 20. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 11 lutego o 17:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin przeprowadzi telewizja Canal+ Premium, Canal+ Family oraz Canal+ 4k Ultra oraz TVP Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!