Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź: Typy, kursy, zapowiedź | 05.11 Ekstraklasa
Zmagania w naszej rodzimej lidze, są w tym sezonie bardzo wyrównane. Pora na następne rozstrzygnięcia w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Śląsk Wrocław, w jednym z trzech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z ŁKS Łódź. Sporym zaskoczeniem jest postawa gospodarzy w tym sezonie, bowiem przed tą kolejką zajmowali fotel lidera. W tym momencie po zwycięstwie objęła go Jagiellonia, czy dziś się to zmieni? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź.

Śląsk Wrocław – ŁKS Łódź: typy bukmacherskie

Śląsk Wrocław w tym sezonie budzi sporo pozytywnych emocji, zwłaszcza po tym, że było bardzo blisko ich występów tym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Widać, że dobre ułożenie drużyny przed sezonem przyniosło pożądane efekty i znajdują sie teraz w czołówce tabeli. Dziś zmierzą się z ŁKS Łódź, który tragicznie wszedł w sezon i w tym momencie mają zaledwie siedem punktów, po 13 kolejkach. Przegrali też pięć ostatnich spotkań, a w tym w Pucharze Polski, gdzie odpadli po dogrywce z Rakowem.
W obecnej formie goście nie wydają się być żadnym zagrożeniem. Tym bardziej atut własnego boiska, może mocno wpłynąć na sam mecz, bo Śląsk nie przegrał u siebie od siedmiu spotkań. W tym pojedynku także typuję wygraną gospodarzy.

1.78

ŚLĄŚK WYGRA

betfan

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo Śląsk Wrocław wynosi 1.78. ŁKS Łódź stawiany jest więc w roli sporego underdoga, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 4.40. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.55.

Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Śląsk Wrocław a ŁKS Łódź, w ramach 14. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 5 listopada o godzinie 12:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Canal + Sport i Canal + Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!