Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Korona Kielce: Typy, kursy, zapowiedź | 09.12 Ekstraklasa
Za nami kilka dni pełnych emocji związanych z powrotem do piłki klubowej. Na rozpoczęcie 18. kolejki Ekstraklasy, lider z Wrocławia stanie przed obroną pozycji lidera. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Śląsk Wrocław – Korona Kielce.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław – Korona Kielce?
 2. Zapowiedź meczu Śląsk Wrocław – Korona Kielce
 3. Jakie są kursy na mecz Śląsk Wrocław – Korona Kielce?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Korona Kielce?

Śląsk Wrocław – Korona Kielce: typy bukmacherskie

2.32

OBIE STRZELĄ

betfan

  W najnowszym etapie Ekstraklasy, uwaga kibiców skupia się na pasjonującym spotkaniu pomiędzy liderem tabeli, Śląskiem Wrocław, a ambitnie walczącą o utrzymanie się drużyną, Koroną Kielce. Obie ekipy przechodzą przez dynamiczny okres sezonu, co sprawia, że to starcie nabiera szczególnego znaczenia. Śląsk Wrocław, pewnie prowadzący w klasyfikacji, będzie chciał utrzymać swoją dominację, podczas gdy Korona Kielce, pomimo trudności, prezentuje determinację po ostatnim sukcesie nad Legią Warszawa w Pucharze Polski.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Śląska Wrocław - 2.32
 • Remis - 3.20
 • Wygrana Korony Kielce - 3.05
 • Powyżej 2.5 goli - 2.16
 • Obie drużyny strzelą gola - 1.76
Bukmacherzy, oceniając szanse obu drużyn, przedstawiają interesujące kursy bukmacherskie na to starcie. Śląsk Wrocław uchodzi za nieco silniejszego faworyta, z kursem na wygraną wynoszącym 2.32. Natomiast Korona Kielce, choć uznawana za drużynę mniej typowaną, prezentuje się atrakcyjnie z kursem 3.05. Remisowy wynik meczu został wyceniony na 3.20. Kursy bukmacherskie na ilość bramek również przyciągną uwagę - powyżej 2.5 goli to 2.16, a obie drużyny strzelą gola to 1.76.

Śląsk Wrocław - Korona Kielce: GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Koroną Kielce w ramach 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy, odbędzie się 9 grudnia o 20:00 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie  Śląsk Wrocław - Korona Kielce będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Canal+ Sport oraz na Canal+ Online.
 • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!