Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 03.12

Adrian Krawczyk

02 grudnia 2023

Śląsk Wrocław, typy

Śląsk Wrocław, czyli rewelacja tego sezonu rozgrywek podejmie w 17 kolejce Ekstraklasy broniący tytuł sprzed zeszłego roku Raków Częstochowa. Oczywiście analitycy większe szanse na zwycięstwo dają Medalikom, jednak warto pamiętać o ostatniej świetnej formie Śląska. Czy drużyna z Wrocławia znów sprawi niespodziankę? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?
  2. Zapowiedź meczu Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
  3. Jakie są kursy na mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa?

Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa typy bukmacherskie

1.74

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Śląsk Wrocław w polskiej Ekstraklasie nie przegrał od 7 spotkań. Dodatkowo drużyna z Wrocławia w tym sezonie przegrała tylko 3-krotnie. Co ciekawe dwie porażki miały miejsce na samym początku sezonu w drugiej oraz czwartej kolejce, a potem nastąpiła świetna forma. Raków natomiast godzi grę na dwóch frontach i ostatnio bardzo dobrze zaprezentowali się ze Sturmem Graz. Tutaj wydaje się, że Raków powinien sięgnąć po zwycięstwo w tym spotkaniu, jednak mecz ten nie będzie łatwy, a spotkają się dwie silne drużyny dlatego typuję BTTS w meczu po kursie 1.74.

 

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Śląska Wrocław - 3.35
  • Remis - 3.35
  • Wygrana Rakowa Częstochowa - 2.13
  • Powyżej 2.5 goli - 1.89
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.74

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 2.13). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Śląsk Wrocław, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.89, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.85.

Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Rakowem Częstochowa w ramach 17 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 3 grudnia o 17:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu 4165743156 przeprowadzi Canal+ Sport 3.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy