Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze: Typy, kursy, zapowiedź 08.10

Adrian Krawczyk

07 października 2023

Śląsk Wrocław, typy
W bardzo ciekawym meczu 11 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Drużyna z Wrocławia jest rewelacją sezonu i w dalszym ciągu utrzymuje pozycję lidera. Bukmacherzy dalej nie do końca wierzą w ich umiejętności i znów wystawiają wysokie współczynniki na ich wygraną. Oczywiście tym razem są kandydatem do zwycięstwa, ale kurs jest naprawdę przyjemny. Czy uda im się pokonać Górnik Zabrze i zachować pozycję lidera? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze.

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze typy bukmacherskie

Śląsk Wrocław kontynuuje swoją świetną serię i po 10 kolejkach jest liderem Ekstraklasy z dorobkiem 22 punktów. Ma już 3 wygrane mecze pod rząd i teraz zmierzy się z Górnikiem Zabrze, z którym również ma spore szanse. Na ostatnich typach na mecze Śląska udało się trafić ich zwycięstwa i to po niezłych kursach. Tutaj nie będę zmieniał swojej taktyki, tym bardziej póki Śląsk gra na swoim obiekcie, a tak będzie z Górnikiem Zabrze. Znów typuję wygraną Śląska po bardzo przyjemny kursie 2.10 w ofercie bukmachera Betfan.

2.10

WYGRANA ŚLĄSKA

betfan

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Śląska Wrocław (kurs 2.10). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Górnik Zabrze, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.55. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.93, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.85.

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Górnikiem Zabrze w ramach 11 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 8 października o 12:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy