Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra – GKS Tychy: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | I Liga

Gospodarze z Częstochowy walczą dzielnie o utrzymanie się w lidze. Kilka ostatnich wygranych pozwoliło im na miejsce szesnaste. Do celu niedaleko, bo tylko dwa punkty potrzeba im, by wydostać się ze strefy spadkowej. Gra będzie toczyć się o tzw. sześć punktów, bo w przypadku wygranej Skry, zrówna się ona punktami z ich niedzielnym rywalem, a wtedy to i GKS Tychy będzie znacznie mocniej zaangażowany w walkę o utrzymanie. Jesienią wysoko wygrał GKS Tychy, ale wiosna należy już do pałkarzy Skry. Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Skra – GKS Tychy!  

Skra – GKS Tychy – Zapowiedź

Bardzo z duży problem z wygrywaniem meczów ma na wiosnę GKS Tychy. Tyszanie od początku marca do dziś wygrali tyle meczów co Skra w ciągu ostatnich 5 meczów. Skra jest na fali, Tychy nie. 

To jednak Skra straciła w tym samym czasie na własnym stadionie aż 11 goli i przegrała 3 z nich. To nie jest mocna strona gospodarzy – mecze u siebie gdy muszą zaatakować jako pierwsi. Na 14 meczów wygrali w Częstochowie tylko 3. 


GKS Tychy wysoko bo pięcioma bramkami przewiózł się po Skrze jesienią. To będzie okazja do rewanżu i podtrzymania zwycięskiej serii w meczach domowych przeciwko GKS Tychy. 

 

Skra - GKS Tychy - Typy bukmacherskie, kursy

2.89

SKRA WYGRA

betfan

Wiosną gospodarze imponują mi tym, że wzięli się w garść i mimo okrojonego składu prawie się wydostali ze strefy spadkowej. Wierzę w nich i to że wygrywają ostatnio większość meczów.

Skra - GKS Tychy - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Skra kontra GKS Tychy w ramach 31. kolejki 1 ligi odbędzie się 7. maja na Stadionie Miejskim w Częstochowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!