Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Bełchatów – Aluron Warta: typy, kursy, zapowiedź 17.12 | PlusLiga

Przed nami pierwszy sobotni mecz w ramach 16. kolejki rozgrywek Plus Ligi sezonu 2022/23. Siatkarze Skry Bełchatów są gospodarzami w tym meczu, choć goście znajdują się w kapitalnej dyspozycji. Głównie zważywszy na dyspozycję Aluronu Warty, która odniosła 4 wygrane w 4 ostatnich meczach. Czy Skra Bełchatów niczym wytrawny gracz poradzi sobie z Wartą? Zapraszam na zapowiedz meczu oraz po typy bukmacherskie! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: Skra Bełchatów – Aluron Warta (17.12, godz. 14:45) – zapowiedź 

Ekipa Skry Bełchatów przystępuje do tego meczu jako outsider, ponieważ grają ze świetnie dysponowanymi liderami Plus Ligi. Tylko zespół BR Vollyes był w stanie pokonać Wartę w ostatnim czasie. Kapitalna dyspozycja pozwoliła wygrać im 13 spotkań z rzędu nie licząc oczywiście tego wcześniej wspomnianego meczu. Rzadka sztuka wygrać 10 razy z rzędu, a co dopiero 13! Skra Bełchatów nie jest faworytem we własnym domu. Ich punktowanie w meczach domowych jest w kratkę, ale delikatnie na korzyść zwycięstw. Są to 4 porażki i 5 zwycięstw. Ich bezpośrednie mecze zapewniają fanom siatkówki dużo emocji. Wystarczy przypomnieć, że na 6  z 7 ostatnich rywalizacji Skry z Wartą, mieliśmy do czynienia z 5 setami. Emocje chyba gwarantowane. 

 

Plus Liga: Skra Bełchatów - Aluron Warta (17.12, godz. 14:45) – typ 

2.99

POWYŻEJ 4.5 SETÓW

betfan

Spodziewam się, że tradycji stanie się zadość i obejrzymy aż 5 setów. 

Plus Liga: Skra Bełchatów - Aluron Warta (17.12, godz. 14:45) – transmisja 

Mecz Skra Bełchatów kontra Aluron Warta zostanie rozegrany w ramach 16. kolejki Plusligi 17 grudnia o godzinie 14:45 w Olsztynie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!