Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie PŚ w Zakopanem. Zapowiedź i typy 21.01
Przed nami ostatni konkurs w ramach PolSKIego Turnieju. Polacy nie mają już szans na poprawy szóstej pozycji. Sobotnia drużynówka poszła zupełnie nie po naszej myśli. Po pierwszej serii byliśmy na piątym miejscu i nawet strata do podium nie była aż tak duża, ale druga seria była słaba w wykonaniu naszych reprezentantów i zamiast zaatakować wyższą lokatę, to spadliśmy na szóste miejsce. Piątkowe kwalifikacje także nie były udane, zatem możemy liczyć raczej już tylko na wylosowanie bardzo dobrych warunków do skakania dla naszych skoczków. Jak spiszą się Polacy? Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs indywidualny w Zakopanem w ramach PolSKIego Turnieju. kod promocyjny BETFAN

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (21.01, 16:00) – zapowiedź

Konkursy indywidualne nie wychodzą nam w tym sezonie najlepiej, a w sobotę mogliśmy sprawdzić się w pierwszym konkursie drużynowym w tej kampanii. Niestety Polacy nie pokazali się ze zbyt dobrej strony i zmagania skończyli dopiero na szóstym miejscu, mimo obiecującej pierwszej serii. Czy można liczyć na lepsze wyniki w konkursie indywidualnym? O to może być bardzo trudno. W piątkowych kwalifikacjach także nie szło nam najlepiej. Dawid Kubacki uplasował się najwyżej z naszych reprezentantów, a zmagania zakończył dopiero na 18. pozycji. Piątkowe kwalifikacje wygrał lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft. Austriak pokazał się ze znakomitej strony także w konkursie drużynowym i jest faworytem niedzielnego konkursu. W klasyfikacji PolSKIego Turnieju wciąż prowadzi Słowenia, ale sporo punktów w sobotę odrobiła Austria, która traci już tylko 2.4 punktu do lidera. Walka o końcowy triumf będzie niezwykle pasjonująca. Polska plasuje się na szóstej pozycji i traci 105.1 punktu do piątej Norwegii.

O której konkurs skoków narciarskich w Zakopanem?

W niedzielę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie. Skoczkowie będą rywalizować na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zawody rozpoczną się o 16:00.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (21.01, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.80

STEFAN KRAFT

WYGRA

betfan

W typie na niedzielny konkurs w Zakopanem postanowiłem wskazać zwycięzcę zawodów. Stefan Kraft bardzo dobrze radzi sobie na Wielkiej Krokwi. W piątek wygrał kwalifikacje, a w sobotniej drużynówce skakał rewelacyjnie. Nie widzę tu innej możliwości, jak triumf Stefana Krafta.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Zakopanem (21.01, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Zakopanem rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 i Playerze.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!