Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie PŚ w Wiśle. Zapowiedź i typy 14.01
W piątek oficjalnie rozpoczął się PolSKI Turniej. Za nami już dwie sesje liczące się do klasyfikacji turnieju – kwalifikacje i konkurs duetów. W niedzielę czeka nas konkurs indywidualny, ale wyniki nie mogą napawać  polskich kibiców optymizmem. Choć nasi skoczkowie skaczą przed własną publicznością, to nie idzie im najlepiej, a w konkursie duetów byliśmy dopiero na szóstej pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs duetów w Wiśle w ramach PolSKIego Turnieju.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (14.01, 16:00) – zapowiedź

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny w skokach narciarskich. Po konkursie duetów apetyty Polaków na lepsze lokaty zostały nieco pohamowane. Dodatkowo nie zobaczymy siedmiu zakwalifikowanych Polaków, tylko sześciu. Jakub Wolny skrytykował w mediach trenera kadry B i został wysłany do FIS Cup. Poza naszymi stałymi bywalcami (choć w tym sezonie bywało to różnie) czyli: Żyłą, Kubackim, Stochem, Zniszczołem i Wąskiem, zobaczymy także Klemensa Murańkę. W sobotnim konkursie duetów nasz kraj reprezentowali Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Dopiero szóste miejsce to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań, a bliżej było do nas Amerykanom, niż nam do Japończykom. PolSKI Turniej to cykl, który odbywa się na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Zwycięska reprezentacja otrzyma 50 tysięcy euro. W trakcie konkursów czy kwalifikacji, do klasyfikacji końcowej będą wliczane próby dwóch najlepszych skoczków z danej nacji.

O której konkurs skoków narciarskich w Wiśle?

W niedzielę odbędzie się konkurs indywidualny w tym sezonie. Skoczkowie będą rywalizować w Wiśle. Zawody rozpoczną się o 16:00. Przypomnijmy, że dwóch najlepszych skoczków z danego kraju, zbiera punkty do klasyfikacji końcowej PolSKIego Turnieju.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (14.01, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

3.50

ANZE LANISEK

WYGRA

betfan

Znakomicie na skoczni w Wiśle spisuje się Anze Lanisek. Słoweniec w ten weekend ustanowił już rekord obiektu, ale został odebrany przez Wellingera. Anze wygrał piątkowe kwalifikacje, a wraz z Lovro Kosem triumfował także  w konkursie duetów. Lanisek chce walczyć o kryształową kulę, a w klasyfikacji generalnej zajmuje na razie dopiero siódme miejsce. Z pewnością będzie chciał wykorzystać dobrą dyspozycję, aby odrobić kilka punktów. Stawiam na triumf Laniska.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (14.01, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Wiśle rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 i Playerze.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!