Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie PŚ w Wiśle. Zapowiedź i typy 13.01

W piątek oficjalnie rozpoczął się PolSKI Turniej. Zawodnicy oddali kwalifikacyjne skoki, które liczą się do klasyfikacji cyklu. Punkty zdobywa dwóch najlepszych zawodników z danej kadry. Najlepszy był Anze Lanisek, który uplasował się przed Wellingerem. W sobotę czeka nas konkurs duetów. Kto będzie reprezentował Polskę? Będą to Dawid Kubacki i Piotr Żyła. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs duetów w Wiśle w ramach PolSKIego Turnieju.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (13.01, 16:00) – zapowiedź

W sobotę odbędzie się konkurs duetów w skokach narciarskich. Jest to nowy format w Pucharze Świata, który zadebiutował w poprzednim sezonie. Odbywa się na podobnych zasadach co konkurs drużynowy, ale o końcową notę walczy dwóch skoczków z jednej nacji. Nasza kadra składa się z Piotra Żyły i Dawida Kubackiego. Przed rozegraniem piątkowych kwalifikacji wydawało się, że pewniakiem do wystąpienia w konkursie jest Kamil Stoch, ale nasz najbardziej utytułowany skoczek nie popisał się w piątkowej sesji. Kwalifikacje wygrał Anze Lanisek, a drugi był Wellinger. PolSKI Turniej to cykl, który odbywa się na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Zwycięska reprezentacja otrzyma 50 tysięcy euro. W trakcie konkursów czy kwalifikacji, do klasyfikacji końcowej będą wliczane próby dwóch najlepszych skoczków z danej nacji.

O której konkurs skoków narciarskich w Wiśle?

W sobotę odbędzie się pierwszy konkurs duetów w tym sezonie. Skoczkowie będą rywalizować w Wiśle. Zawody rozpoczną się o 16:00. Każda próba będzie ważna, ponieważ wpłynie na kwalifikacje PolSKIego Turnieju.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (13.01, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

W typie na sobotni konkurs postanowiłem przyjrzeć się ofercie na Polaków. Biorąc pod uwagę skoki z piątkowych kwalifikacji, uplasowaliśmy się na szóstej pozycji. Piotr Żyła jest w coraz lepszej dyspozycji, a także Dawid Kubacki przyznawał, że regularnie robi małe kroczki w kierunku dalszych skoków, co często można zauważyć podczas konkursów. Myślę, że w naszym zasięgu jest nawet miejsce w TOP 4. Biorąc pod uwagę całkiem niezłą dyspozycję Polaków i fakt, że będą skakać przed własną publicznością, stawiam na ich miejsce w czołowej czwórce.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Wiśle (13.01, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs duetów w Wiśle rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1 i Playerze.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!