Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Willingen. Zakłady i typy 04.02
Mamy to! W końcu reprezentant Polski znalazł się w TOP 10 w Pucharze Świata. Mało kto się spodziewał, że nastąpi to dopiero w lutym, a tym bardziej za sprawą Olka Zniszczoła. Ewidentnie najlepiej radzi sobie na tej skoczni i jest skrojona pod niego, a po pierwszej serii był trzeci. Rywali zdeklasował Johann Andre Forfang, drugi był Kobayashi, a trzeci Sundal. Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs indywidualny w Willingen w ramach Pucharu Świata.
Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz skorzystać ze świetnej oferty i zgarnąć darmowe 400 zł. Sprawdź szczegóły i zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN.
Derby Madrytu

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (04.02, 16:10) – zapowiedź

Za nami pierwszy konkurs w Willingen, który obfitował w sensacje. Mistrzem świata i lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, zajął dopiero 39. miejsce. Wicelider niewiele jednak nadrobił, ponieważ był 17. Rywali zdeklasował Johann Andre Forfang, który w drugim skoku pobił rekord skoczni i wygrał przewagą ponad 30 punktów nad Kobayashim. W czołowej trzydziestce mieliśmy tylko dwóch Polaków, a po pierwszej serii trzeci był Aleksander Zniszczoł. Dawid Kubacki dzięki drugiej próbie awansował z 30. na 23. miejsce. Gorzej jednak spisał się w drugim skoku Olek Zniszczoł. Spadł na ósmą pozycję, co jest najlepszym wynikiem Polaków w Pucharze Świata w tym sezonie. Długo czekaliśmy na Polaka w TOP 10 i mało kto mógł się spodziewać, że będzie nim Olek Zniszczoł. Kamil Stoch był dopiero 43., a Piotr Żyła 48.

O której konkurs skoków narciarskich w Willingen?

W niedzielę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Willingen. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 16:10. Wcześniej zaplanowano kwalifikację. Rozpoczną się o 14:30.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (04.02, 16:10) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

3.20

FORFANG WYGRA

betfan

W typie na niedzielny konkurs zdecydowałem się postawić na wygraną Johanna Andre Forfanga. Norweg tak przekonująco wygrał w sobotę, że wierzę w powtórkę tego wyniku. Miał przewagę ponad 30 punktów nad Kobayashim i zanotował rekord skoczni. W Willingen spisuje się znakomicie i wydaje się, że nie ma sobie równych, co potwierdził też w piątkowych kwalifikacjach, oddając znakomity skok.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (04.02, 16:10) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Willingen rozpocznie się o 16:10. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!