Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Willingen. Zakłady i typy 03.02
Po dosyć udanych dla Polaków mistrzostwach świata w lotach, wracamy do rywalizacji w Pucharze Świata. Rywalizacja przeniosła się do Willingen. W sobotnim konkursie na niemieckiej skoczni zobaczymy czterech Polaków. Kwalifikacje wygrali Johann Andre Forfang i Ryoyu Kobayashi. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Willingen w ramach Pucharu Świata.
Jeżeli nie masz jeszcze konta w BETFAN to możesz skorzystać ze świetnej oferty i zgarnąć darmowe 400 zł. Sprawdź szczegóły i zarejestruj się z kodem SPORTBETFAN.
Derby Madrytu

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (03.02, 16:00) – zapowiedź

Za nami mistrzostwa świata w lotach narciarskich, które były dosyć udane dla Polaków. Najwyżej uplasował się Piotr Żyła, który zakończył zmagania na szóstej pozycji. Mistrzem świata został za to Stefan Kraft – lider klasyfikacji generalnej. Wracamy do Pucharu Świata, który odbędzie się w Willingen. W piątek odbyły się kwalifikacje na niemieckiej skoczni. Wygrali je Johann Andre Forfang i Ryoyu Kobayashi. Uzyskali po 129 punktów. Martwić może dyspozycja Polaków. Najlepszy Olek Zniszczoł uplasował się na 16. pozycji. Poza nim w konkursie wezmą udział: Dawid Kubacki (34), Piotr Żyła (37) i Kamil Stoch (49). Do rywalizacji został zgłoszony także Paweł Wąsek. Nasz młody skoczek nie wziął jednak udział w piątkowych kwalifikacjach z powodu choroby. Powinien być jednak gotowy do rywalizacji w niedzielę.

O której konkurs skoków narciarskich w Willingen?

W sobotę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Willingen. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 16:00. Jeśli chcesz obstawić zakład lepiej zrobić to wcześniej, ponieważ najczęściej są przyjmowanie jedynie do serii próbnej, która rozpocznie się kilka minut po 14.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (03.02, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.62

KUBACKI WYGRA

ZE STOCHEM

betfan

W typie na niedzielny konkurs postanowiłem przyjrzeć się rywalizacji między naszymi skoczkami. Konkretniej będzie to pojedynek Kamila Stoch z Dawidem Kubackim. Stawiam w tym przypadku na triumf Kubackiego. Kamil Stoch jest w nie najlepszej dyspozycji, a powroty do dobrej formy są u naszego wielokrotnego mistrza olimpijskiego długotrwałe. Do tego dochodzą bardzo nieudane kwalifikacje. W piątek Dawid Kubacki zgarnął aż 27 punktów więcej od Kamila, który ledwo co awansował do sobotniego konkursu.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Willingen (03.02, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Willingen rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!