Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Sapporo. Zakłady i typy 18.02

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zawitały w Japonii. Przed nami ostatni konkurs w bardziej egzotycznych lokalizacjach. W niedzielę czeka nas konkurs indywidualny w Sapporo. Sobotnie zmagania padły łupem Stefana Krafta, który wyprzedził Kobayashiego. Najlepszy z Polaków – Dawid Kubacki, był ósmy. Punkty zdobył Noriaki Kasai, któremu kibicuje cały świat. 51-letni Japończyk zakończył zawody na 30. pozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Sapporo w ramach Pucharu Świata.

➡️ Obstaw pierwszy kupon za 30 zł na zwycięzcę meczu ŁKS – Widzew. Jeżeli poprawnie wytypujesz, to zgarniesz dodatkowo 300 złotych we freebecie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły promocji. ⬅️

Skoki narciarskie - PŚ w Sapporo. Zakłady i typy 18.02

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (18.02, 3:00) – zapowiedź

Przed nami konkurs Pucharu Świata w Sapporo, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. Za nami sobotni konkurs. Wygrał go lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, Austriak wygrał nieznacznie z Kobayashim, a podium uzupełnił Andreas Wellinger. W konkursie punktowało trzech Polaków. Najlepszym z nich był Dawid Kubacki, uplasował się na ósmej pozycji. 12. miejsce zajął Kamil Stoch, a drugi skok całkowicie zepsuł Zniszczoł, dlatego znalazł się dopiero na 25. lokacie. Co ciekawe, punktował zawodnik, któremu kibicuje cały świat – 30. był Noriaki Kasai. Być może już nikt nie przebije historycznego wyczynu Japończyka, który liczy na powtórkę podczas niedzielnych zawodów. My liczymy na to, że z lepszej strony pokażą się Polacy. Widać progres, ponieważ zaczęli pojawiać się w TOP 10, ale wciąż czekamy na podium naszego reprezentanta.

O której konkurs skoków narciarskich w Sapporo?

W niedzielę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na japońskiej skoczni w Sapporo. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 3:00. Wcześniej, o 1:30, rozpoczną się kwalifikacje.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (18.02, 3:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.81

KASAI W TOP 35

betfan

W typie na sobotni konkurs indywidualny w Sapporo zdecydowałem się zagrać zakład na Noriakiego Kasaiego i okazał się trafiony. Znalazł się nie tylko przed jednym z naszych reprezentantów, ale nawet dwoma! Gramy dalej na sympatycznego Japończyka, ale zmieniamy zakład. Tym razem stawiam na to, że znajdzie się w TOP 35.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (18.02, 3:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Sapporo rozpocznie się o 3:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!