Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Oberstdorfie. Zakłady i typy 24.02
Puchar Świata w skokach narciarskich wrócił do Europy. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Obserstdorfie. Przed nami zmagania na mamucie. W piątek odbył się konkurs duetów, a Polacy do ostatniego skoku mieli szansę na podium. Cieszyć może zatem całkiem wysoka dyspozycja Zniszczoła i Żyły, a przy odrobinie szczęścia, może któryś z tej dwójki stanie na podium. W sobotę odbędzie się konkurs indywidualny, a przed nim czekają nas jeszcze kwalifikacje. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs duetów w Oberstdorfie w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (24.02, 16:00) – zapowiedź

Przed nami konkurs Pucharu Świata w Oberstdorfie, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. W Niemczech zawodnicy będą rywalizować na mamutach. Na tych ogromnych skoczniach, dobrze czuje się lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, choć Austria nieco zawiodła podczas konkursu duetów i uplasowała się dopiero na trzecim miejscu. Polacy mieli szanse na podium i przez długi czas byli na trzeciej pozycji, ale w decydującej serii trochę zabrakło Zniszczołowi i uplasowaliśmy się na piątej lokacie, wyprzedzając Niemców. W sobotę odbędą się zmagania indywidualne. Do kwalifikacji przystąpi czterech Polaków, poza Żyła i Zniszczołem będą to Stoch i Kubacki. Awans do konkursu powinien być formalnością. Liczymy na przyzwoite wyniki naszych najlepszych skoczków, po dosyć udanym konkursie duetów. Przy odrobinie szczęścia możliwe jest nawet pierwsze podium w tym sezonie.

O której konkurs skoków narciarskich w Oberstdorfie?

W sobotę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Oberstdorfie. Będzie to konkurs na mamucie, a więc można spodziewać się dalekich lotów. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 16:00. O 14:30 rozpoczną się kwalifikacje do tego konkursu.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (24.02, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy bukmacherskie na skoki

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.85

PETER PREVC

WYGRA Z ŻYŁĄ

betfan

W typie na sobotni konkurs indywidualny w Oberstdorfie zdecydowałem się zagrać zakład na pojedynek Żyły z Peterem Prevcem. W konkursie duetów typ na wygraną Słoweńców się sprawdził, obecnie nie ma od nich lepszych lotników. Większość z nich osiąga co najmniej przyzwoite wyniki. Biorąc pod uwagę niestabilną dyspozycję Żyły, stawiam na wygraną Petera Prevca.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (24.02, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Oberstdorfie rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!