Skoki narciarskie – PŚ w Lake Placid. Zakłady i typy 11.02

Patryk Śliwiński

11 lutego 2024

Zniszczoł skoki

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zawitały w Stanach Zjednoczonych. Przed nami konkursy o nieco bardziej egzotycznych lokalizacjach. W niedzielę czeka nas ostatni konkurs indywidualny w Lake Placid. Wcześniej zostaną rozegrane kwalifikacje. O 15:15 rozpocznie się rywalizacja o punkty. Sobotni konkurs niespodziewanie wygrał Lovro Kos. Liderem po pierwszej serii był Kraft, ale kompletnie zepsuł drugą próbę. Najlepszy wynik w sezonie uzyskał Olek Zniszczoł – był szósty. Daje to nadzieje na kolejny dobry konkurs w wykonaniu Polaka. Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs indywidualny w Lake Placid w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (11.02, 15:15) – zapowiedź

Przed nami konkursy Pucharu Świata w Lake Placid, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. Za nami już pierwszy konkurs indywidualny i konkurs duetów. Wygrali je Lovro Kos i Austria. Szansę na indywidualny triumf miał klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft. Austriak z komfortową przewagą był pierwszy po pierwszej serii, ale druga próba była kompletnie nieudana. W sobotę na skoczni panowała spora loteria. Cieszyć może postawa Olka Zniszczoła. Polak zanotował najlepszy wynik w karierze – zajął szóste miejsce, a do tego solidnie zaprezentował się w konkursie duetów. Słabo jednak spisują się pozostali reprezentanci. Zniszczoł stracił do podium nieco ponad sześć punktów, a gdyby brać pod uwagę tylko drugą serię, to byłby trzeci.

O której konkurs skoków narciarskich w Lake Placid?

W niedzielę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na amerykańskiej skoczni w Lake Placid. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 15:15. Przed konkursem odbędą się jeszcze kwalifikacje. Ich początek został zaplanowany na 14:00.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (11.02, 15:15) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

W typie na niedzielny konkurs indywidualny w Lake Placid zdecydowałem się zagrać zakład na Olka Zniszczoła. Polak jest ostatnio w wyśmienitej dyspozycji i już trzeci konkurs z rzędu był blisko podium. Dobrą dyspozycję potwierdzają solidne wyniki w konkursie duetów. Stawiam na to, że Zniszczoł uplasuje się w TOP 6.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (11.02, 15:15) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Lake Placid rozpocznie się o 15:15. O 14:00 rozpoczną się kwalifikacje. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.

Autor tekstu

Patryk Śliwiński

Piłką nożną interesuję się od ósmego roku życia. Ze względu na część życia spędzoną we Włoszech, wierny kibic włoskiego calcio. Poza piłką nożną, pasjonat Formuły 1. W kręgu zainteresowań sportowych są też tenis, siatkówka, skoki narciarskie i lekkoatletyka. W przeszłości redaktor HalaMadrid.pl i Goal.pl. Kiedy nie śledzę informacji ze świata sportu, gram w piłkę albo podróżuję. Moje wywiady ze sportowcami i ekspertami sportowymi znajdziesz na Futbolnews.pl.

Najnowsze wpisy