Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Lahti. Zakłady i typy 01.03
Skoczkowie po zmaganiach na mamucie przenoszą się do Lahti. W polskiej kadrze dokonano kilku zmian. Czas na spokojny trening otrzymał Dawid Kubacki, a do Piotra Żyły, Olka Zniszczoła i Kamila Stocha, dołączyli Maciej Kot i Paweł Wąsek. Obu nie widzieliśmy w PŚ już od kilku tygodni, ale mamy nadzieję, że pokażą się z dobrej strony. W Lahti kolejne wielkie kroki do triumfu w całym cyklu może zrobić Stefan Kraft. Sprawdź zapowiedź i typy na piątkowy konkurs indywidualny w Lahti w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lahti (01.03, 17:00) – zapowiedź

Przed nami konkursy Pucharu Świata w Lahti. W piątek i niedzielę odbędą się konkursy indywidualne, a w sobotę drużynówka. Będzie to ostatni sprawdzian przez zbliżającym się maratonem skoków, czyli cyklem Raw Air. W bardzo wysokiej dyspozycji jest lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, Austriak ma ogromną przewagę nad Kobayashim i jeżeli nie przytrafi mu się żadna kontuzja, to będzie cieszył się z kolejnej kryształowej kuli. Ten sezon nie był udany dla Polaków i niewiele wskazuje na to, aby w Lahti wyniki miały ulec drastycznej poprawie. Przypomnijmy, że jeszcze nie mieliśmy żadnego reprezentanta na podium PŚ w tym sezonie. Szansę na to mieli Żyła i Zniszczoł, ale słabsze drugie próby odbierały nam nadzieje. Na konkursy w Lahti będziemy mieli zmiany w kadrze. Do Finlandii pojechali Żyła, Stoch, Zniszczoł, Wąsek i Kot. Dawid Kubacki natomiast skupi się na treningach.

O której konkurs skoków narciarskich w Lahti?

W piątek odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na fińskiej skoczni w Lahti. Konkurs rozpocznie się o 17:00. Przed rozpoczęciem konkursu zostały zaplanowane kwalifikacje. Odbędą się o 15:15.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lahti (01.03, 17:00) – gdzie obstawiać? Typy bukmacherskie na skoki

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

2.75

STEFAN KRAFT

WYGRA

betfan

W znakomitej dyspozycji jest Stefan Kraft. Austriak będzie chciał sobie jak najszybciej zapewnić kryształową kulę. W tym sezonie wygrał dwa konkursy w Finlandii. Oba były rozgrywane w Ruce. Stawiam na to, że lider klasyfikacji generalnej po raz kolejny zatriumfuje na fińskiej ziemi.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lahti (01.03, 17:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Piątkowy konkurs indywidualny w Lahti rozpocznie się o 17:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!