Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Oberstdorfie. Zakłady i typy 25.02
Oberstdorf jest dla nas szczęśliwy, dwa typy i dwie wygrane. Miejmy nadzieję, że w końcu będzie tak samo szczęśliwy dla naszych reprezentantów, którzy piątek otarli się o podium podczas konkursu duetów. Indywidualne niedociągnięcia odsłonił sobotni konkurs. Najlepszym z naszych był Kamil Stoch. Wielkokrotny mistrz olimpijski po raz pierwszy od dłuższego czasu oddał dwa przyzwoite skoki i zakończył zmagania na 12. pozycji. Czy w niedzielę doczekamy się Polaka w TOP 10? Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs indywidualny w Oberstdorfie w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (25.02, 16:00) – zapowiedź

Przed nami konkurs Pucharu Świata w Oberstdorfie, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. W Niemczech zawodnicy będą rywalizować na mamutach. Na tych ogromnych skoczniach, dobrze czuje się lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, choć Austria nieco zawiodła podczas konkursu duetów i uplasowała się dopiero na trzecim miejscu. Stefan był trzeci też w konkursie indywidualnym i musiał uznać wyższość Słoweńców. Polakom w sobotnich zmaganiach poszło gorzej niż w konkursie duetów. Najlepszym z naszych był Kamil Stoch (12), a następnie Olek Zniszczoł (19) i Piotr Żyła (26). Ostatni w konkursie był Dawid Kubacki (39), który osiąga słabe wyniki w lotach. Mamy nadzieję, że niedziela będzie dużo lepsza dla naszych reprezentantów, a szczególnie dla naszego najlepszego lotnika – Piotra Żyły. Obecnie szansa na pierwsze podium w sezonie jest tylko iluzoryczna. Jedynie dużo szczęścia do warunków mogłoby pomóc naszym reprezentantom.

O której konkurs skoków narciarskich w Oberstdorfie?

W niedzielę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na niemieckiej skoczni w Oberstdorfie. Będzie to konkurs na mamucie, a więc można spodziewać się dalekich lotów. Harmonogram jest taki sam jak na sobotę. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 16:00. O 14:30 rozpoczną się kwalifikacje do tego konkursu.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (25.02, 16:00) – gdzie obstawiać? Typy bukmacherskie na skoki

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

2.60

TIMI ZAJC

WYGRA KONKURS

betfan

W piątek dobrze wytypowałem wygraną Słowenii nad Austrią, a w sobotę zwycięstwo Petera Prevca z Piotrem Żyłą. Czy uda się zakończyć weekend słoweńskim hat trickiem? Znakomicie na skoczni w Oberstdorfie spisuje się Timi Zajc. Wygrał pierwszy konkurs indywidualny i stawiam, że w drugim też będzie mógł cieszyć się ze zwycięstwa.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Oberstdorfie (25.02, 16:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs indywidualny w Oberstdorfie rozpocznie się o 16:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!