Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – MŚ w Bad Mittendorf. Zapowiedź i typy 28.01
Indywidualnym mistrzem świata w lotach narciarskich został Stefan Kraft. Po sobotnim konkursie przyszła kolej na niedzielną drużynówkę. Dobrze poradził sobie nasz najlepszy lotnik – Piotr Żyła, który zakończył zmagania na szóstej pozycji. Thurnbichler zmienił nieco skład skoczków na niedzielny konkurs. Sprawdź zapowiedź i typy na niedzielny konkurs drużynowy w Bad Mittendorf w ramach mistrzostwa świata w lotach i kto znalazł się w naszej kadrze. kod promocyjny BETFAN

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (28.01, 14:00) – zapowiedź

Za nami indywidualne zmagania w Bad Mittendorf na skoczni w Kulm. Mistrzem świata w lotach narciarskich został Stefan Kraft. Po pierwszym dniu zmagań prowadził Timi Zajc. Słoweniec miał dosyć dużą przewagę i był w komfortowej sytuacji przed sobotnimi próbami. Warunki sprawiły, że skoczkowie oddali tylko po jednym skoku, a lider klasyfikacji generalnej odrobił całą stratę. Wicemistrzem został Andreas Wellinger, a trzeci był lider po pierwszym dniu – Timi Zajc. Z dobrej strony pokazał się Piotr Żyła, który uplasował się na szóstej pozycji i dzięki temu wczorajszy typ wszedł dosyć pewnie. W niedzielę odbędzie się rywalizacja drużynówa, która zapowiada się pasjonująco.

O której konkurs skoków narciarskich w Bad Mittendorf?

W niedzielę odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny w tym sezonie w lotach narciarskich. Skoczkowie będą rywalizować na Kulm w Bad Mittendorf. Trzeci konkurs MŚ, który wyłoni najlepszą reprezentację rozpocznie się o 14:00.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (28.01, 14:00) – kto z Polaków będzie skakał?

Thomas Thurnichler dokonał zmian na niedzielny konkurs drużynowy. W kadrze nie mogło zabraknąć miejsca dla Piotra Żyły i Olka Zniszczoła, którzy spisywali się bardzo dobrze. W niedzielę reprezentować będzie nas także Dawid Kubacki i Kamil Stoch, który znalazł się w kadrze zamiast Pawła Wąska. Wąsek był dopiero 29. na MŚ w lotach.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (28.01, 14:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.80

SZWAJCARIA WYGRA

Z FINLANDIĄ

betfan

W typie na niedzielny konkurs postanowiłem przyjrzeć się rywalizacji między Szwajcarią, a Finlandią. Spodziewam się wygranej Ammanna i spółki. Finowie nie mają równej kadry, a tylko Kytosaho skacze na całkiem niezłym poziomie. Pozostali skoczkowie często zawodzą i dużo bardziej stabilna jest kadra Szwajcarii, dlatego stawiam na jej wygraną.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (28.01, 14:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Niedzielny konkurs drużynowy w Bad Mittendorf rozpocznie się o 14:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!