Pobierz aplikację betfan na telefon
Sheffield Wed – Peterborough: Typy, kursy, zapowiedź | 18.05 League One
W czwartek odbędzie się pierwszy rewanżowy mecz barażowy o Championship. Znamy już finalistów baraży o Premier League, więc czas na niższy szczebel rozgrywkowy. O godzinie 21:00 zmierzą się ze sobą Sheffield Wednesday i Peterborough. W pierwszym meczu Peterborough wygrał aż 4:0 więc jednego finalistę już raczej znamy. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Sheffield Wed – Peterborough.

Sheffield Wed – Peterborough: zapowiedź meczu

  • Sheffield Wednesday zakończyło sezon zasadniczy na trzecim miejscu, podczas gdy Peterborough zajęło szóste miejsce. Oczekiwano, że będzie to zacięta rywalizacja, ale wynik pierwszego meczu był zdecydowanie rozczarowujący dla kibiców Sheffield Wednesday. Teraz ich zadanie staje się niezwykle trudne, gdyż muszą odrobić cztery bramki straty i jednocześnie zachować czyste konto w obronie.
  • Peterborough na pewno będzie dążyć do utrzymania swojej przewagi i zabezpieczenia awansu do finałów baraży o Championship. Zespół ten musi jednak być ostrożny i nie dać się zaskoczyć rywalom, którzy będą z pewnością desperacko walczyć o odwrócenie losów tej rywalizacji.

Sheffield Wed - Peterborough: Typy i przewidywane składy

Sheffield Wed - Peterborough: Typy, typowanie, kursy

Choć sytuacja dla Sheffield Wednesday jest trudna, nie można ich jeszcze skreślać. W piłce nożnej wszystko jest możliwe, a barażowe mecze często przynoszą nieoczekiwane zwroty akcji. Sheffield Wednesday musi grać agresywnie, skutecznie wykorzystywać okazje i stawiać nacisk na atak, aby odrobić straty.

1.66

SHEFFIELD WED.

betfan

 

Przewidywane składy

  • Sheffield Wednesday: Dawson; Palmer, Iorfa, Flint, James; Vaulks, Bannan; Windass, Paterson, Johnson; Smith
  • Peterborough United: Norris; Ward, Kent, Edwards, Burrows; Kyprianou, Norburn; Poku, Taylor, Mason-Clark; Clarke-Harris

Sheffield Wed - Peterborough: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz rewanżowy półfinałów baraży o Championship, pomiędzy Sheffield Wednesday, a Peterborough odbędzie się 18 maja o 21:00 na Hillsborough w Sheffield. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!