Pobierz aplikację betfan na telefon
Sebastian Korda – Hubert Hurkacz: Typy, kursy, zakłady 25.03 | Miami ATP
Hubert Hurkacz odniósł pierwsze zwycięstwo w Miami i teraz powalczy o 1/8 finału. Choć nie pokonał Szewczenko w dwóch setach, tak jednak jego serwis pozwolił mu domknąć mecz. Teraz podanie okaże się bardzo istotne, ponieważ starcie z Sebastianem Kordą będzie niezwykle trudne. Obaj panowie operują znakomitym podaniem, dlatego o zwycięstwie może zadecydować kilka słabszych momentów. Kto będzie miał ich w tym starciu mniej i awansuje dalej? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Sebastian Korda – Hubert Hurkacz.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Sebastian Korda – Hubert Hurkacz?
  2. Zapowiedź meczu Sebastian Korda – Hubert Hurkacz.
  3. Jakie są kursy na mecz Sebastian Korda – Hubert Hurkacz?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Sebastian Korda – Hubert Hurkacz?

Sebastian Korda – Hubert Hurkacz: Typy bukmacherskie

Ostatnie dwa turnieje Polaka nie poszły po jego myśli. W Dubaju w prawdzie osiągnął ćwierćfinał, ale spodziewano się, że w takiej formie, zdominuje Humberta. Tymczasem przegrał 1:2. W Indian Wells z kolei podjął rywalizację z innym Francuzem – Gaelem Monfilsem. Tam także był sporym faworytem, jednak ostatecznie ponownie uległ rywalowi 1:2. Pierwsza konfrontacja w Miami pokazał dobre i złe oblicze Polaka, który ostatecznie awansował wygrywając 2:1 z Szewczenko.

1.62

POWYŻEJ 22.5 GEMÓW

betfan

Piąta odsłona starć z Sebastianem Kordą stanie się faktem, ponieważ panowie powalczą o 1/16 finału. W obecnym rozrachunku Hubert prowadzi 4:1 i słaba forma Amerykanina może ponieść go do kolejnego zwycięstwa. W pierwszej rundzie w prawdzie odwrócił losy starcia z Bautistą, ale to głównie za sprawą słabego przygotowania fizycznego Hiszpana. Korda nie wykazywał się w tym meczu niczym co mogłoby zaskoczyć naszego zawodnika. Zaserwował jednak 21 asów, z kolei Hurkacz miał ich aż 28. Wszystko to sprowadza się ku temu, że powinniśmy obejrzeć tutaj sporo gemów, a może i kolejny tie break z udziałem Polaka. Typuję powyżej 22.5 gemów.

Sebastian Korda - Hubert Hurkacz: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Kordy  - 1.58
  • Wygrana Hurkacza  - 2.33
  • Powyżej 22.5 gemów - 1.62
Hubert Hurkacz wyjdzie na kort jako minimalny faworyt, co przekłada się na kurs w przypadku jego wygranej, wynoszący 1.58. Z kolei zwycięstwo Kordy to przelicznik 2.33. Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Sebastian Korda - Hubert Hurkacz: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 z udziałem Huberta Hurkacza, który zagra z Sebastianem Kordą odbędzie się  25 marca o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Miami ATP, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach sportowych Polsatu. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!