Pobierz aplikację betfan na telefon
Schalke – Augsburg: Typy, kursy, zapowiedź 02.10

W drugim niedzielnym meczu Bundesligi zaplanowanym na 17.30 czeka nas spotkanie dwóch ekip, które zajmują kolejno 15. oraz 12. pozycję w tabeli. Do Mundialu zostało 8 kolejek ligowych. Dlatego oba zespoły postarają się zdobyć jak najwięcej punktów przed czekającą je przerwą na zgrupowania drużyn narodowych. Zapraszam na zapowiedz meczu Schalke – Augsburg w ramach 8. kolejki Bundesligi. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Bundesliga: Schalke – Augsburg (02.10, 17:30) – zapowiedź meczu

Schalke musi jakoś wynagrodzić swoim wiernym kibicom porażkę w lidze z Derbach Zagłębia Rhury z BVB. Dodając do tego faktu to, że ich sytuacja w tabeli już teraz robi się nieciekawa to jedynym rozwiązaniem dla nich jest po prostu pewne zwycięstwo z Augsburgiem. Augsburgiem, który przyjedzie mocno osłabiony stratą kilku piłkarzy z powodu kontuzji. Warto pamiętać jednak o wciąż świeżej sprawie jaką jest pokonanie mistrzów Niemiec w poprzedniej kolejce. Słowem, po tej drużynie można spodziewać się wszystkiego! Po Schalke również można w tym meczu spodziewać się wszystkiego, gdyż na własnym stadionie grają w kratkę: zwycięstwo, remis, porażka. 

Bundesliga: Schalke - Augsburg (02.10, 17:30) - typ

Wydaje mi się, że to Augsburg jest mocniej zbudowany ostatnimi wynikami zespołu i będzie pewny siebie przed meczem oraz pewny po co tu przyjeżdża. Choć historia pokazuje nam, że na 10 ostatnich meczów w Bundeslidze, tylko raz wygrywał Augsburg. Obstawiam, że mimo wszystko goście wygrają 3. mecz z rzędu i uspokoją nieco swoją sytuację. 

3.65

AUGSBURG WYGRA

 

betfan

 

Bundesliga: Schalke - Augsburg (02.10, 17:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Bundesligi pomiędzy Schalke, a Augsburgiem odbędzie się 2 października o 17:30 na Veltins-Arena.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!