Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja – Resovia Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź 20.02 1. liga
Walka w 1. lidze polskiej o wejście do ekstraklasy jest bardzo zacięta. Przed nami ostatnie starcie w ramach 20. kolejki. Sandecja Nowy Sącz dziś zmierzy się na swoim boisku z Resovią Rzeszów. Przed obiema ekipami jeszcze spora droga, by utrzymać się na w 1. lidze polskiej. Choć w zeszłym tygodniu to gospodarze wypadli lepiej w kolejce inauguracyjnej wiosenną rundę. Czy utrzymają dobrą formę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Sandecja – Resovia Rzeszów.

Sandecja – Resovia Rzeszów: Zapowiedź meczu

Po serii spotkań towarzyskich, ciężko było ocenić formę Sandecji, choć świetny mecz z Górnikiem Łęczną i wynik 3:0 zrobił wrażenie. Wciąż jednak znajdują się w strefie spadkowej, mając zaledwie 17 punktów po dziewiętnastu kolejkach. Dokładnie tyle samo ma ich kolejny rywal. Resovia w poprzednim meczu musiała uznać wyższość rywala, choć po wyjazdowym spotkaniu na starcie z Wisłą Kraków, nikt nie spodziewał się nawet punktu. Teraz Rzeszowianie powalczą o piersze punkty rundy wiosennej.

Sandecja - Resovia Rzeszów: - Typ na mecz

Obie ekipy spotkały się w ramach 3. kolejki lecz nie przyniosło ono wiele emocji i zakończyło się 0:0. Teraz jedna i druga drużyna jest w strefie spadkowej i liczy się dla nich każdy punkt, dlatego myślę że możemy spodziewać się większego zaangażowania w ataku z obu stron. Stawiam, że oba zespoły strzelą gola.

1.85

OBIE STRZELĄ

betfan

Sandecja - Resovia Rzeszów: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Sandecją, a Resovią Rzeszów w ramach 20. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 20 lutego o 18:00 na Stadionie Ojca Władysława Augustyniaka w Nowym Sączu. Mecz będzie emitowany będzie przez stację Polsat Sport News.
    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
    ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!