Salernitana – Cagliari: typy, kursy, zapowiedź 22.10 | Serie A

Wojciech Sikora

22 października 2023

Serie A: Salernitana

Niedziela z Serie A w ten weekend zapowiada się niezwykle emocjonująco, bowiem zobaczymy dziś aż pięć spotkań. Salernitana, w jednym z nich zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Cagliari. Oba zespoły nie mogą mówić aktualnie o dobrej formie, bowiem od pięciu spotkań żadna z nich nie zdobyła kompletu punków. Gospodarze są jednak u siebie bardzo groźną ekipą, która potrafi sprawić problemy każdemu. Czy dziś znajdą sposób na przyjezdnych?  Zapraszam na zapowiedź meczu Salernitana – Cagliari.

Salernitana – Cagliari: Typy bukmacherskie

Salernitana jest jedną z dwóch drużyn w Serie A, która po ośmiu kolejkach nie potrafiła zdobyć kompletu punktów. Ich gra wygląda bardzo źle, co przedkłada się oczywiście na wyniki tej drużyny. Po ośmiu kolejkach maja zaledwie trzy punkty, zdobyte po remisach. Dziś spotkają się z ekipą, która także ma bardzo słaby okres, a poprzednie kolejki dały im zaledwie dwa punkty. Dziś powalczą z gospodarzami o poprawę swojego miejsca e w tabeli.

 

 

Mimo ciągłych porażek,, po obu stronach, wciąż te drużyny nie przestają walczyć o punkty, co można jedynie chwalić. Obie drużyny jednak mają spore problemy z atakami i wykorzystaniem swoich okazji, co przekłada się na spore starty. Moim zdaniem dziś również zobaczymy sporo akcji, ale raczej rzadko zakończonych golem. Typuję więc, że zobaczymy co najmniej 8 rzutów rożnych.

1.42

POWYŻEJ 7.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Salernitana - Cagliari: Kursy bukmacherskie

Sporym faworytem tego starcia jest drużyna gospodarzy, a obecny kurs na Salernitanę wynosi 2.28. W przypadku wygranej gości, jest on nieco wyższy i na ten moment mnożnik to 3.25. Podział punktów to oczywiście całkiem przyzwoity przelicznik, czyli 3.15.

Salernitana - Cagliari: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Salernitana a Cagliari, w ramach 9. kolejki Serie A, odbędzie się 22 października o 15:00 na Stadio Arechi w Salerno. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2/4 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy