Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Zagłębie: typy, kursy, zapowiedź (09.09)
Ruch Chorzów po 9. kolejkach jest liderem 1. ligi i nie zamierza łatwo opuszczać fotela lidera. Niebiescy w poprzedniej kolejce pokonali Podbeskidzie i dzięki korzystnym wynikom przesunęli się na czoło. Zagłębie w poprzedniej kolejce w końcu wygrało spotkanie ligowe, wcześniej notując trzy mecze z rzędu bez zwycięstwa. Czy Ruch utrzyma pozycję lidera? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Ruch Chorzów – Zagłębie Sosnowiec. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ruch Chorzów – Zagłębie (09.09. godz. 20:30) – zapowiedź

Ruch wygrał dwa bardzo trudne mecze ligowe z rzędu. Pod koniec sierpnia pokonali 2:1 Bruk-Bet, a w poprzedniej na wyjeździe ograli Podbeskidzie 1:0. Dzięki takim wynikom Niebiescy przesunęli się na szczyt tabeli i teraz mogą kontrolować sytuację za swoimi plecami, a ta jest bardzo ciekawa. Szósta w tabeli Termalika ma tylko trzy punkty straty do Ruchu, a dziesiąty Chrobry zaledwie pięć. Biorąc pod uwagę, że za nami już dziewięć kolejek, to tabela jest bardzo spłaszczona.
Zagłębie Sosnowiec w poprzedniej kolejce pokonało Stal Rzeszów 1:0, ale duża w tym zasługa Krystiana Wrony, czyli obrońcy Stali, który otrzymał czerwoną kartkę już w 10. minucie. Ekipa z Rzeszowa musiała, więc grać przez prawie całe spotkanie jednego gracza mniej. Wcześniej Zagłębie przegrało 0:1 ze Skrą Częstochowa i 1:2 z Chrobrym Głogów oraz zremisowali z Puszczą Niepołomice 0:0. Udało im się przejść w Pucharze Polski IV-ligowy GKS Wikielec po wygranej 2:1.

Ruch Chorzów – Zagłębie (09.09. godz. 20:30) – typ

2.21

WYGRANA RUCHU

betfan

Moim zdaniem Ruch stać na trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu i umocnienie się na czele tabeli 1. ligi. Zagłębie nie prezentuje dobrej formy w ostatnim czasie, a Niebiescy wydają się być na fali wznoszącej.

Ruch Chorzów – Zagłębie (09.09. godz. 20:30) – transmisja

Mecz Ruchu z Zagłębiem Sosnowiec odbędzie się w Chorzowie. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 20:30. Transmisję z tego starcia przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!