Ruch Chorzów – Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź 22.04 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

21 kwietnia 2023

Ruch Chorzów - Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź 22.04 | I Liga

Absolutny hit tej kolejki 1. ligi! Już w sobotę o 17:30 w Chorzowie na boisko wybiegną dwa zespoły, dla których sprawa awansu w tym sezonie jest sprawą priorytetową. Wisła zrobiła wiosną kawał dobrej roboty odrabiając straty z jesieni. Natomiast Ruch konsekwentnie jest w formie i wiosną również zachwyca. Kto będzie lepszy w meczu o 6 punktów? Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Ruch Chorzów – Wisła Kraków!  

Ruch Chorzów – Wisła Kraków: – Zapowiedź

Wisła Kraków jest w absolutnym sztosie formy i zmierza do Ekstraklasy. W sobotę zagra z Ruchem, z którym jesienią nie wygrała. Padł wówczas remis (1:1).

Gospodarze wygrali ostatni raz na początku marca. Spodziewać się można przebudzenia formy pod koniec sezonu, bo w przeciwnym razie może być bardzo smutno w Chorzowie.

Ostatni raz w lidze oba zespoły w 2016. Oba zespoły wygrały ze sobą po razie.

 

Ruch Chorzów - Wisła Kraków:- Typy bukmacherskie, kursy

3.50

RUCH WYGRA

betfan

Spodziewam się tu małej sensacji. Ruch jednak jest gospodarzem i wyżej w tabeli co może być kluczowe. Mecz czeka nas na pewno wyborny. Wisła ma problemy na wyjazdach. 

Ruch Chorzów - Wisła Kraków: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Ruch Chorzów kontra Wisła Kraków w ramach 28. kolejki 1 ligi odbędzie się 22. kwietnia na Stadion Miejskim w Gliwicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy