Pobierz aplikację betfan na telefon
Royale Union – Antwerp: Typy, kursy, zapowiedź | 03.05 Jupiler League
W środę 3 maja odbędzie się jedno spotkanie w belgijskiej Jupiler League. Będzie to mecz w grupie mistrzowskiej pomiędzy drugim Royale Union, a trzecim Antwerp. Stawka meczu jest duża, bo możliwe, że wicemistrzostwo i gra w el. Ligi Mistrzów. Zapraszam na zapowiedź meczu i typy Royale Union – Antwerp.

Royale Union – Antwerp: zapowiedź meczu

Royale Union SG ma ciężkie zadanie przed sobą, ponieważ musi wygrać ten mecz, aby nadal utrzymywać się na równych punktach z Genkiem. Genk zdołał wygrać swoje spotkanie z Club Brugge, co stawia Union w sytuacji, w której nie ma już marginesu błędu. Drużyna będzie musiała skoncentrować się na ofensywie i skutecznie wykorzystać swoje okazje, aby zdobyć potrzebne trzy punkty. Z drugiej strony, Antwerp również ma swoje cele w tym meczu. Znajdują się oni zaledwie dwa punkty za Royale Union, i walczą o miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów. Drużyna będzie dążyć do wygranej, aby nadrobić stratę punktową i utrzymać się w walce o czołowe pozycje. Antwerp będzie starał się kontrolować grę, wykorzystywać swoje atuty ofensywne i skutecznie bronić się przed atakami rywala.

Royale Union - Antwerp: typy, typowanie, kursy

Mecz pomiędzy Royale Union SG a Antwerpią będzie pełen napięcia i determinacji obu drużyn. Royale Union będzie dążył do utrzymania swojej pozycji w czołowej czwórce i zagrożenia Genkowi, podczas gdy Antwerp będzie dążył do zwiększenia swoich szans na grę w Lidze Mistrzów.

2.24

ST. GILLOISE

betfan

 

Royale Union - Antwerp: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz w grupie mistrzowskiej ligi belgijskiej, Jupiler League pomiędzy Royale Union Saint-Gilloise, a Antwerp odbędzie się 3 maja o 20:30 na Stade Joseph Marien w Brukselli. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w polskiej telewizji.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!