Pobierz aplikację betfan na telefon
Rosja – Paragwaj: Typy, kursy, zakłady 25.03

Rosja w poniedziałkowym meczu towarzyskim zmierzą się z reprezentacją Paragwaju. Z pewnością Rosjanie muszą grać w piłkę, aby potencjalnie podtrzymać formę, jeżeli wrócą do oficjalnych rozgrywek. Nie wiemy, kiedy to nastąpi, jednak niewątpliwie mecze towarzyskie są im potrzebne. Jak w tym spotkaniu się zaprezentują? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rosja – Paragwaj.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Rosja – Paragwaj?
  2. Zapowiedź meczu Rosja – Paragwaj
  3. Jakie są kursy na mecz Rosja – Paragwaj?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Rosja – Paragwaj?

Rosja – Paragwaj typy bukmacherskie

2.08

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W tym roku reprezentacja Rosji jeszcze nie rozegrała żadnego oficjalnego spotkania, nawet w ramach towarzyskiego spotkania. Będzie to więc ich pierwsze spotkanie od roku 2023. Wtedy to w ostatnim meczu, który rozegrali ograli aż 8:0 Kubę. Oczywiście Paragwaj jest ekipą znacznie lepszą, jednak nie do końca wiemy jak do tego spotkania podejdą. Czy wypuszczą po prostu drugi zespół, czy faktycznie będą chcieli się przetestować. To spotkanie raczej powinno być mocno otwarte, dlatego typuję ponad 2.5 gola w meczu po kursie 2.08.

 

Rosja - Paragwaj kursy bukmacherskie

  • Wygrana Rosja – 1.81
  • Remis – 3.45
  • Wygrana Paragwaj – 4.15
  • Powyżej 2.5 goli – 2.08
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.98

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rosja - Paragwaj wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rosji (kurs 1.81). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości – reprezentacja Paragwaju, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.15. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rosja - Paragwaj to może liczyć na kurs 3.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.08, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.67.

Rosja - Paragwaj GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Poniedziałkowy mecz pomiędzy reprezentacją Rosji, a Paragwaju w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 25 marca o 18:00 na VTB Arena w Moskwie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!