Pobierz aplikację betfan na telefon
Rob Cross – Luke Littler: Typy, kursy, zapowiedź 02.01 | PDC MŚ 2024
 
Już dzisiaj czekają nas półfinały Mistrzostw Świata w darcie. W pierwszym z nich Robb Cross podejmie swojego rewelacyjnego młodego rodaka Luke Littlera. Obaj panowie na tegorocznych Mistrzostwach spisują się znakomicie, choć wydaje się, że nieco więcej błysku ma Littler i przez to to on ma nieco większe szanse na wygraną. Czy wytrzyma presję i awansuje do finału? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Rob Cross – Luke Littler.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Rob Cross – Luke Littler?
  2. Zapowiedź spotkania Rob Cross – Luke Littler
  3. Jakie są kursy na Rob Cross – Luke Littler?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Rob Cross – Luke Littler?

Rob Cross – Luke Littler typy bukmacherskie

1.64

WYGRANA LITTLERA

betfan
Cross dokonał w meczu z Dobeyem rzeczy niemożliwych. Wygrał spotkanie 5:4 pomimo że przegrywał już 0:4, a jego rywal grał na bardzo wysokim poziomie. Cross w tamtym spotkaniu do 4 seta miał problem nawet z wygraniem legów, choć nie grał bardzo źle. Od 5 seta nastąpiła natomiast seria fenomenalnej gry Crossa i przyjęcie inicjatywy. Anglik miał sety nawet na poziomie 106-ciu punktów, gdy Dobey zupełnie zgasł. Cross jednak na tym turnieju nie jest zawodnikiem przede wszystkim równym. Z Littlerem z pewnością, jeżeli marzy o zwycięstwie musi zagrać bardziej równo przez całe spotkanie. Littler pokazuje, że słabsze chwilę przytrafiają się mu tylko na moment jak w meczu z Dolanem. Littler zagrał tam znów świetne spotkanie ze średnią blisko 102 punkty. Nie ma także problemu z podwójnymi, albowiem tutaj jego średnia oscyluje w granicach 45%. Na ten moment moim zdaniem jest zawodnikiem lepszym i bardziej równym, dlatego typuję wygraną Littlera.

Rob Cross – Luke Littler kursy bukmacherskie

  • Wygrana Robb Cross – 2.18
  • Wygrana Luke Littler – 1.64
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rob Cross – Luke Littler wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Littler (kurs 1.64). Mniejsze szanse natomiast ma natomiast Rob Cross, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.18.

Rob Cross – Luke Littler GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Robem Crossem, a Luke Littlerem w ramach półfinału, odbędzie się 2 stycznia o 20:45. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Rob Cross – Luke Littler przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!