Resovia Rzeszów – Wisła Płock: Typy, kursy, zakłady 10.02 | 1. liga

Jan Paździerski

10 lutego 2024

Wisła Płock, typy

W sobotę zostanie rozegrane zaległe spotkanie Resovii Rzeszów z Wisłą Płock, które nie odbyło się w pierwotnym terminie ze względu na złe warunki atmosferyczne. Pierwszy mecz o stawkę po dłuższej przerwie to zawsze spora niewiadoma. Jak zaprezentują się obie drużyny? Która ekipa lepiej przepracowała zimową przerwę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?
  2. Zapowiedź meczu Resovia Rzeszów – Wisła Płock
  3. Jakie są kursy na mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Resovia Rzeszów – Wisła Płock?

Resovia Rzeszów – Wisła Płock: typy bukmacherskie

1.71

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Resovia zakończyła rok 2023 triumfem nad Odrą Opole 1:0 w lidze. W nowym roku rozegrała trzy sparingi z: Podbrezovą (5:0), Motorem Lublin (0:0) i Wisłą Puławy (0:0). W obecnym momencie zajmuje 16. pozycję w tabeli, co umiejscawia ją w strefie spadkowej. Wisła Płock znajduje się na siódmym miejscu i może pochwalić się dwoma kolejnymi zwycięstwami ligowymi (nad Zagłębiem Sosnowiec i Podbeskidziem). W ramach przygotowań do nowej rundy rozegrała aż siedem sparingów, osiągając cztery triumfy, jeden remis i dwie porażki. Wydaje się, że gospodarze mogą pokusić się o małą niespodziankę w tym pojedynku biorąc pod uwagę, że Nafciarze jesienią potrafili gubić punkty z dużo słabszymi zespołami. Obstawiam, że obie strzelą.

Resovia Rzeszów - Wisła Płock: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Resovii - 3.25
  • Remis - 3.45
  • Wygrana Wisły Płock - 2.12
  • Powyżej 2.5 goli - 1.79
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.71

Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu są goście (kurs 2.12). Mniejsze szanse ma natomiast Resovia, na którą mnożnik został wyceniony na 3.25. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.45.

Resovia Rzeszów - Wisła Płock: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Resovia Rzeszów - Wisła Płock, odbędzie się 10 lutego o 15:00. Mecz nie będzie transmitowany przez żadną z polskich stacji telewizyjnych.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy